Trwa ładowanie...

Agenci NCIS: Nowy Orlean - oglądaj online w TV - fabuła, obsada, gdzie obejrzeć

Agenci NCIS: Nowy Orlean to amerykańska produkcja kryminalna, która obfituje w liczne zwroty akcji, misternie skonstruowane intrygi oraz wyrazistych bohaterów. To ukazane w interesujący sposób losy osób stojących na straży prawa i porządku, u których wyzwania zawodowe przeplatają się z problemami w życiu prywatnym. Różnorodność tematyki i ludzkich charakterów czyni ten serial godną uwagi rozrywką.

Agenci NCIS: Nowy Orlean Agenci NCIS: Nowy Orlean Źródło: WP Pilot
de6zzl0
de6zzl0

Agenci NCIS: Nowy Orlean – co to za serial

Agenci NCIS: Nowy Orlean to amerykański serial kryminalny, który przedstawia kulisy pracy tytułowych agentów NCIS z Nowego Orleanu. Ich codziennością jest prowadzenie śledztw mających na celu zbadanie spraw ściśle związanych z marynarką wojenną. Nie brakuje intryg, morderstw i zbrodni popełnianych przez tych, którzy kiedyś nigdy nie znaleźliby się w kręgu podejrzeń.

Agenci NCIS: Nowy Orlean – twórcy

Za powstanie serialu odpowiada Mark Hormon, znany amerykański aktor oraz reżyser, a także Gary Glasberg. Ten duet pełni również rolę producentów wykonawczych. Projekt powstał z udziałem CBS Television Studios.

Agenci NCIS: Nowy Orlean – odcinki

Serial składa się z siedmiu sezonów, które razem tworzą spójną, zakończoną już historię. Większość z nich posiada bardzo podobną liczbę odcinków. Pierwszy liczy ich dwadzieścia trzy, natomiast te od drugiego do piątego – dwadzieścia cztery. Sezon szósty to dwadzieścia odcinków, a siódmy – szesnaście. Długość poszczególnych epizodów jest bardzo podobna i wynosi około czterdzieści pięć minut.

Agenci NCIS: Nowy Orlean – fabuła

Agenci NCIS: Nowy Orlean to historia funkcjonariuszy rządowej agencji, którzy regularnie stają oko w oko z przestępczością i zajmują się zbrodniami popełnianymi wśród oficerów sił zbrojnych na terenie Luizjany, Pensacoli i Missisipi.

de6zzl0

Agenci NCIS: Nowy Orlean – bohaterowie

Główni bohaterowie to pracownicy NCIS, czyli Kryminalnego Biura Śledczego Marynarki Wojennej. Do tego grona należą: agenci Dwayne Pride, Christopher Lasalle oraz Meredith Brody. Istotna dla historii jest także lekarka medycyny sądowej, Loretta Wade. Na ekranie pojawiają się również postacie drugoplanowe: Abigail Borin, Jim Messier czy Laurel Pride.

Agenci NCIS: Nowy Orlean – obsada

W rolach głównych występują: Scott Bakula jako Dwayne Pride, Zoe McLellan jako Meredith Brody, a także Lucas Black wcielający się w Christophera Lasalle. CCH Pounder znana jest widzom jako Loretta Wade, a do stałej obsady dołączyło również wielu gości epizodycznych. Wśród zaangażowanych aktorów znaleźli się: Paige Turco, Mark Harmon oraz Michael Weatherly.

Agenci NCIS: Nowy Orlean – gdzie obejrzeć

W Polsce serial jest emitowany na kanale AXN Black w soboty i niedziele, w godzinach od 9:40 do 11:30 oraz od 17:05 do 21:00. Zawsze, gdy serial jest emitowany w telewizji można go obejrzeć na żywo, na dowolnym urządzeniu korzystając z serwisu WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.
de6zzl0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de6zzl0