Trwa ładowanie...
seriale
+1
03-08-2020 15:53

19+ Online w TV - odcinki, fabuła, obsada - gdzie obejrzeć serial?

19+ to polski wielosezonowy serial paradokumentalno-fabularny, produkowany przez grupę TVN od grudnia 2016 r. Fabuła serialu 19+ pozwala śledzić wielowątkowe losy absolwentów liceum, którzy stopniowo wkraczają w dorosłe życie. Niektórzy z nich szukają pomysłu na siebie, a inni mają już sprecyzowany plan na przyszłość.

19+19+Źródło: WP Pilot
d1kjop4
d1kjop4

Problemy, jakim stawiają czoła bohaterowie, to trudy codziennego życia, które dotykają wszystkich młodych ludzi. Przeżywają swoje pierwsze poważne miłości, sukcesy, a także rozczarowania i życiowe porażki. Serial w bardzo dynamiczny sposób pokazuje i przeplata ze sobą wątki miłosne, zawodowe, rodzinne, zdrowotne, finansowe, egzystencjalne, ale także kryminalne i społeczne. Rolę narratora bardzo często bierze na siebie jedna z bohaterek - Melania, która przybliża losy i emocje towarzyszące bohaterom za pomocą filmików tworzonych na jej wideobloga.

Akcja serialu 19+ toczy się na krakowskich ulicach, a także w barach, na uczelniach oraz w kamienicach, w których mieszkają bohaterowie. Każdy z odcinków trwa średnio 22 minuty i zawiera dwa wątki, prowadzone równolegle do siebie. Liczba odcinków w sezonie nie jest stała i waha się w okolicach 70. Wyjątkiem jest sezon pierwszy, składający się ze 134 odcinków.

Dynamika serialu 19+ opiera się również na dość częstym wprowadzaniu do niego nowych postaci, którzy wielokrotnie zmieniali wątki o 180 stopni. Początkowo, do 19+ przeniesiono większość bohaterów prosto z innej produkcji TVN - z serialu Szkoła. Nowe postacie, które z czasem zaczęły pojawiać się w produkcji, nie są już w żaden sposób związane ze Szkołą.

Serial 19+ w równym stopniu śledzi losy wszystkich jego bohaterów, a wśród nich znaleźć można postacie takie jak:

d1kjop4

·      Melania Trzeciak - prowadząca własnego vloga, w którym relacjonuje wszystkie wydarzenia zawarte w serialu,

·      Ireneusz Sobczak - kobieciarz, kierujący się w życiu jednie próbami zaspokojenia własnych potrzeb,

·      Rafał Malewicz - pozytywnie nastawiony do życia ojciec małej Julki, próbujący nieustannie odnaleźć się zawodowo,

·      Oscar Prus - syn właścicielki baru "Addiction", jednego z głównych miejsc, w którym odbywa się akcja serialu,

d1kjop4

·      Iwona Małkowska - właścicielka niewyparzonego języka, która bardzo często wikła się w różne konflikty z innymi bohaterami serialu.

To tylko niektóre z postaci, tworzących wybuchową mieszankę, zdolną zaskoczyć widza na prawie każdym kroku. Bohaterowie zacieśniają więzi między sobą, by za chwilę zostać największymi wrogami, rzucającymi sobie kłody pod nogi. Są jednak momenty, gdy nawet najwięksi wrogowie stają za sobą murem. Wystarczy, że jeden z nich znajdzie się w obliczu życiowej tragedii. Czy dzięki temu będą kiedyś w stanie pokonać dzielące ich granice i zostać zgraną ekipą?

Serial 19+, mimo iż opowiada głównie o osobach młodych, skierowany jest do szerszego grona odbiorców, bez względu na wiek. Reżyserami serialu są Arkadiusz Luboń, Regina Zawadzka oraz Marcin Głowacki. To właśnie dzięki nim rozpoznawalni stali się tacy aktorzy jak Małgorzata Heretyk, Benjamin Andrzejewski czy Ernest Musiał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1kjop4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Strefa WP Pilota na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kjop4