Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

Gdzie obejrzeć mecz Red Dragons Pniewy - Dreman Opole Komprachcice? Kiedy spotkanie w Pniewach?

W ramach 28. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy przewidziane zostało spotkanie Red Dragons Pniewy - Dreman Opole Komprachcice. Ten mecz odbędzie się już 22 kwietnia 2023 roku w Pniewach. Transmisja dostępna będzie wyłącznie za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Całkiem solidnie prezentują się w tym sezonie drużyny Red Dragons Pniewy i Dremana Opole Komprachcice. Może nie należą do ścisłej czołówki Fogo Futsal Ekstraklasy, ale i tak futsaliści tych dwóch ekip zagwarantowali swoim fanom sporo pozytywnych emocji. Oczywiście przytrafiały się też większe lub mniejsze potknięcia.

W Pniewach mają już spokój, jeżeli chodzi o play-offy. Drużyna trenera Łukasza Frajtaga zagwarantowała sobie prawo do rywalizacji w fazie finałowej Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023. W związku z tym pniewianie mogą myśleć o kolejnych wyzwaniach, z którymi przyjdzie im się mierzyć po zakończeniu fazy zasadniczej.

A co z Dremanem Opole Komprachcice? Wydaje się, że tego zespołu też nie zabraknie w play-offach. Na razie jednak nie jest to przesądzone. Zawodnicy trenera Jarosława Patałucha jeszcze nie postawili kropki nad "i". Najpewniej jednak nikt nie odbierze im prawa do gry w fazie finałowej.

Transmisja z meczu Red Dragons Pniewy - Dreman Opole Komprachcice

O przypieczętowanie awansu Dreman będzie mógł powalczyć choćby w Pniewach, gdzie zmierzy się z "Czerwonymi Smokami" w meczu 28. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023. Spotkanie zostało przewidziane na 22 kwietnia 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi natomiast o godzinie 16:00.

Gdzie będzie można oglądać konfrontację Red Dragons Pniewy - Dreman Opole Komprachcice? Bezpośredni przekaz z tego pojedynku udostępniony zostanie wyłącznie na platformie Pilot WP. Właśnie w tym miejscu można śledzić również inne mecze najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej w futsalu. Dostępne są zarówno transmisje "na żywo", jak i zapisy archiwalnych spotkań.

Tabela Fogo Futsal Ekstraklasy przed meczem Red Dragons - Dreman

Tabelę Fogo Futsal Ekstraklasy niezmiennie otwiera Rekord Bielsko-Biała. Ten zespół ma na swoim koncie 68 punktów. Ekipa Red Dragons Pniewy uzbierała natomiast 40 "oczek" i znajduje się na piątym miejscu.

Na razie pniewianie dwunastokrotnie wygrywali, cztery razy zremisowali, a poza tym ponieśli dziewięć porażek. Bilans bramkowy "Czerwonych Smoków" to 72 gole strzelone i 60 bramek straconych. W poprzednich pięciu kolejkach ten zespół trzykrotnie zwyciężał i poniósł dwie porażki.

Identyczny bilans, jeżeli weźmiemy pod uwagę pięć ostatnich kolejek Fogo Futsal Ekstraklasy, ma Dreman Opole Komprachcice. Ten zespół w trwającej kampanii najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej zdobył 87 bramek, a stracił - 80.

Dreman w tabeli ligowej jest sklasyfikowany na siódmym miejscu. Dotychczas wywalczył 37 "oczek". Jest to efekt jedenastu wygranych i czterech remisów. Poza tym drużyna Jarosława Patałucha dziesięciokrotnie przegrywała.

Ostatnie starcie Dreman - Red Dragons miało miejsce 3 grudnia 2022 roku. Wówczas pniewianie musieli przełknąć gorycz porażki 3:4.