Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

Rekord Bielsko-Biała - BSF ABJ Bochnia: gdzie transmisja? Kiedy i o której mecz?

Rekord Bielsko-Biała powalczy o powrót na zwycięską ścieżkę. Rywalem będzie tym razem beniaminek z Bochni, który ostatnimi czasy znalazł się w sporym dołku. Transmisja ze starcia tych dwóch ekip dostępna będzie na platformie Pilot WP.

To już 27. kolejka rywalizacji w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy. Do tej pory zadziało się naprawdę sporo. Byliśmy świadkami zaciętych pojedynków, pięknych goli, a także nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

Aktualnie na fotelu lidera zasiada Rekord Bielsko-Biała. Drugie miejsce zajmuje Constract Lubawa, a trzecie - Piast Gliwice. Tak naprawdę już wkrótce ta kolejność nie będzie mieć żadnego znaczenia. Wszystko za sprawą tego, że po zakończeniu fazy zasadniczej dojdzie do play-offów. Właśnie wówczas rozpocznie się prawdziwa walka o tytuł mistrza Polski 2022/2023.

Rekord Bielsko-Biała - BSF ABJ Bochnia: gdzie obejrzeć mecz?

Konfrontacja Rekord Bielsko-Biała - BSF ABJ Bochnia została przewidziana na 8 kwietnia 2023 roku. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi o godzinie 14:00.

Bezpośredni przekaz live z tego pojedynku pojawi się natomiast na platformie Pilot WP. Można z niej skorzystać na smartfonach, komputerach, tabletach, a także nowoczesnych telewizorach. Na Pilot WP obejrzysz też inne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy - zarówno "na żywo", jak i z odtworzenia.

Rekord Bielsko-Biała - BSF ABJ Bochnia: sytuacja w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy

Jak aktualnie wygląda tabela Fogo Futsal Ekstraklasy? Jak już wspomnieliśmy, zestawienie najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej w futsalu otwiera Rekord Bielsko-Biała. Aktualny wicemistrz Polski w tym sezonie prezentuje się naprawdę solidnie.

Do tej pory bielszczanie zgromadzili 65 punktów. Taki dorobek to efekt 21 wygranych, dwóch remisów, a także jednej porażki. Rekord zdobył 148 bramek, a poza tym stracił 48 goli. W ostatnich spotkaniach nie był jednak bezbłędny i potracił trochę punktów - w trzech poprzednich meczach Rekord dwa razy remisował, a raz zwyciężył. Teraz powalczy o powrót na zwycięską ścieżkę.

BSF ABJ Bochnia znajduje się natomiast w potężnym kryzysie. Ostatnimi czasy ta ekipa prezentuje się naprawdę mizernie. Trzy porażki z rzędu mówią chyba same za siebie. BSF wypadł z pierwszej ósemki - obecnie jest dziewiątą siłą Fogo Futsal Ekstraklasy.

Na koncie tego zespołu widnieje 28 punktów. Póki co BSF zwyciężył w ośmiu meczach, czterokrotnie remisował i poniósł dwanaście porażek. Jeżeli chodzi o bilans bramkowy tego zespołu, to wynosi on 63 bramki zdobyte i 79 straconych goli.

Rekord Bielsko-Biała dwukrotnie był lepszy

Do tej pory doszło do dwóch pojedynków BSF ABJ Bochnia z Rekordem Bielsko-Biała. W pierwszym - 16 lutego 2022 roku - bielszczanie triumfowali bardzo okazale, bo aż 7:2. Był to mecz w ramach 1/16 finału Pucharu Polski.

Kolejna konfrontacja tych dwóch ekip miała natomiast miejsce 26 listopada 2022 roku. Kluczowa okazała się wówczas pierwsza połowa, po której Rekord prowadził aż 4:0. W drugiej partii bielszczanie nie zdobyli kolejnych bramek, natomiast ekipa z Bochni zdołała wywalczyć trafienie honorowe.