Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

Jagiellonia Białystok - GI Malepszy Arth Soft Leszno: gdzie obejrzeć i kiedy transmisja?

W 28. kolejce Fogo Futsal Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się z zespołem GI Malepszy Arth Soft Leszno. Mecz został przewidziany na 22 kwietnia 2023 roku. Transmisja dostępna będzie natomiast wyłącznie za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Za nami już bardzo dużo meczów związanych z rozgrywkami najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej w futsalu. Na podium tabeli niezmiennie znajdują się takie drużyny jak Rekord Bielsko-Biała, Constract Lubawa oraz Piast Gliwice.

Wiele wskazuje na to, że o mistrzostwo Polski nadal będą walczyć również futsaliści GI Malepszy Arth Soft Leszno i Jagiellonii Białystok. Ci pierwsi są już pewni uzyskania przepustki do play-offów, natomiast białostoczanie muszą jeszcze zatroszczyć się o to, by postawić kropkę nad "i".

Wydaje się, że zespół ze stolicy Podlasia może wykonać ogromny krok w stronę play-offów właśnie przy okazji starcia z leszczynianami. Forma drużyny Tomasza Trznadla jest falująca, co białostoczanie jak najbardziej mogą wykorzystać. Na pewno zanosi się na godne uwagi widowisko.

Gdzie obejrzeć mecz Jagiellonia Białystok - GI Malepszy Arth Soft Leszno?

Mecz Jagiellonii Białystok z GI Malepszy Arth Soft Leszno został zaplanowany na 22 kwietnia 2023 roku. Premierowy gwizdek sędziego rozlegnie się o godzinie 16:00.

Oczywiście dostępna będzie transmisja z tego świetnie zapowiadającego się widowiska. Bezpośredni przekaz "na żywo" udostępniony zostanie na platformie Pilot WP. Dzięki niej można śledzić m.in. mecze Fogo Futsal Ekstraklasy na komputerach, urządzeniach mobilnych, a także nowoczesnych telewizorach.

Dotychczasowe wyniki Jagiellonii Białystok i GI Malepszy Arth Soft Leszno

Póki co wyższy poziom sportowy prezentowała ekipa z Leszna. Po 25 meczach Fogo Futsal Ekstraklasy ma ona na swoim koncie 44 punkty. To efekt czternastu zwycięstw, a także dwóch remisów. Poza tym leszczynianie dziewięciokrotnie przegrywali. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w tabeli najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Ekipa z Wielkopolski w bieżącym sezonie Futsal Ekstraklasy strzeliła 106 goli. Poza tym leszczynianie stracili 86 bramek. W poprzednich pięciu meczach prezentowali zmienną forę. Co prawda trzykrotnie wygrywali, ale dwa razy powinęła im się noga i musieli przełknąć gorycz porażki.

A jak szło Jagiellonii Białystok? Ostatnimi czasy ta drużyna ewidentnie znajduje się na fali. W poprzednich pięciu pojedynkach Fogo Futsal Ekstraklasy aż cztery razy zwyciężała i raz podzieliła się punktami. Te wyniki kibice białostockiego klubu mogą uznać za dobry prognostyk na przyszłość.

Białostoczanie w tym sezonie zdobyli 36 "oczek". Są aktualnie ósmą siłą Fogo Futsal Ekstraklasy. Tę lokatę zajmują po tym, jak wywalczyli dziesięć zwycięstw i sześć remisów. Poza tym na ich koncie znajduje się dziewięć porażek. "Jaga" w tej kampanii strzeliła 93 gole i straciła 85 bramek.

Po raz ostatni ekipy z Białegostoku i Leszna spotkały się 22 lutego 2023 roku. W meczu Pucharu Polski  lepiej wypadła ekipa z Podlasia. Jagiellonia zwyciężyła dość wyraźnie - 7:3.