Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice: gdzie obejrzeć mecz Fogo Futsal Ekstraklasy?

W ramach 26. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy zespół Red Dragons Pniewy podejmie Red Devils Chojnice. Spotkanie zostało przewidziane na 1 kwietnia 2023 roku. Oczywiście przeprowadzona zostanie bezpośrednia transmisja "na żywo". Gdzie będzie można obejrzeć tę konfrontację?

Za nami już bardzo dużo emocji związanych z rozgrywkami Fogo Futsal Ekstraklasy. Po dotychczas rozegranych spotkaniach na pozycji lidera znajduje się Rekord Bielsko-Biała. Druga lokata należy do ekipy Constractu Lubawa, a trzecie miejsce zajmują futsaliści Piasta Gliwice.

Na siódmej lokacie obecnie sklasyfikowana jest drużyna Red Dragons Pniewy. Zespół z Wielkopolski za priorytet obrał sobie cel w postaci wywalczenia awansu do fazy play-off. Zupełnie inne oczekiwania mają w Chojnicach. Ekipa Red Devils obecnie skupia się na tym, by zachować ekstraklasowy byt. Łatwo o realizację tego zadania zdecydowanie nie będzie.

Gdzie obejrzeć Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice?

1 kwietnia 2023 roku w Pniewach dojdzie do konfrontacji zespołów o odmiennych priorytetach. Papierowym faworytem w tym przypadku jest oczywiście ekipa "Czerwonych Smoków". W ciemno można zakładać, że "Czerwone Diabły" czeka bardzo trudna przeprawa.

Początek rywalizacji został przewidziany na godzinę 16:00. Bezpośredni przekaz live pojawi się na platformie Pilot WP. Pozwala ona na to, by śledzić zmagania w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy zarówno na komputerach, tabletach, smartfonach, jak i nowoczesnych telewizorach.

Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice: jak im szło dotychczas?

Póki co lepsze wyniki notował zespół z Pniew. Jak już zostało wspomniane, walczy on o przepustkę do fazy play-off. Oczywiście aktualna pozycja zapewnia możliwość rywalizacji w rundzie finałowej. Kibice pniewskiej drużyny niewątpliwie mają jednak trochę powodów do niepokoju. Chodzi choćby o to, że "Czerwone Smoki" przegrały dwa ostatnie mecze ligowe.

W sumie mają na swoim koncie dziewięć porażek. Poza tym podopieczni trenera Łukasza Frajtaga dziesięciokrotnie wygrywali i cztery razy dzielili się punktami. Ich bilans bramkowy to 62 gole strzelone i 58 straconych bramek.

Ekipa Red Devils Chojnice ostatnio przegrała aż cztery pojedynki ligowe z rzędu. Po raz ostatni chojniczanie z triumfu cieszyli się 19 lutego 2023 roku, gdy triumfowali 3:1 z zespołem Cleareksu Chorzów.

"Czerwone Diabły" są obecnie najgorszym zespołem w Fogo Futsal Ekstraklasie. Ostatnie miejsce w ligowej tabeli okupują z dorobkiem 15 punktów. Na razie czterokrotnie wygrywali, trzy razy dzielili się punktami i ponieśli szesnaście porażek. W obecnym sezonie wywalczyli tylko 34 bramki. Poza tym stracili 93 gole.

To daje nadzieję ekipie Red Devils Chojnice

Ostatnie mecze przeciwko Red Dragons Pniewy były całkiem niezłe w wykonaniu Red Devils Chojnice. 20 listopada 2022 roku padł rezultat remisowy 2:2. 19 marca 2022 roku mieliśmy natomiast triumf "Czerwonych Diabłów". Spotkanie w Pniewach zakończyło się wynikiem 1:2. To może napawać optymizmem kibiców chojnickiej drużyny.

We wcześniejszych trzech spotkaniach górą byli pniewianie. Najpierw wygrali 3:2 (17 stycznia 2021 roku), by później zwyciężyć 6:2 (24 lutego 2021 roku) i 3:2 (17 października 2021 roku).