Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

Widzew Łódź - FC Reiter Toruń: gdzie dostępna będzie transmisja?

Interesująco zapowiada się pojedynek w ramach 23. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź i FC Reiter Toruń. Ten mecz odbędzie się już 11 marca 2023 roku. Gdzie obejrzeć starcie łódzko-toruńskie?

Za nami już sporo emocji w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023. W czołówce tabeli znajdują się takie ekipy jak Rekord Bielsko-Biała (57 punktów), Constract Lubawa (56 pkt) oraz Piast Gliwice (49 pkt). Wydaje się, że właśnie te drużyny stoczą między sobą walkę o mistrzostwo Polski. A jak idzie zespołom z Torunia i Łodzi? Trzeba przyznać, że prezentują się całkiem nieźle.

Gdzie obejrzeć Widzew Łódź - FC Reiter Toruń?

Konfrontacja Widzew Łódź - FC Reiter Toruń będzie meczem w ramach 23. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. Pojedynek został przewidziany na 11 marca 2023 roku, a pierwszy gwizdek arbitra rozlegnie się o godzinie 19:00. Ci, którzy chcieliby oglądać transmisję, powinni zatem zarezerwować sobie ten termin.

Bezpośredni przekaz live z pojedynku w Łodzi dostępny będzie na platformie Pilot WP. Można z niej skorzystać z poziomu smartfonów, komputerów czy nowoczesnych telewizorów. Możliwości jest mnóstwo, co sprawia, że mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać nie tylko w domu, ale i poza nim.

Jak do tej pory radziły sobie zespoły Widzewa Łódź i FC Reiter Toruń?

FC Reiter Toruń dotychczas prezentował wyższy poziom sportowy niż Widzew Łódź. Świadczy o tym sytuacja w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy. Torunianie mają na koncie 32 punkty, co jest piątym wynikiem w zestawieniu najwyższej klasy rozgrywkowej.

Zespół z Grodu Kopernika na razie wygrał dziewięć spotkań, a poza tym pięciokrotnie remisował i siedem razy schodził z parkietu bez zdobyczy punktowej. Torunianie w trwającej kampanii zdobyli 62 bramki, a poza tym stracili 66 goli.

W lutym FC Reiter Toruń wypadał bardzo solidnie. Najpierw zremisował 1:1 z Jagiellonią Białystok, by później zaliczyć dwa zwycięstwa z rzędu. Najpierw toruńscy futsaliści okazali się lepsi od beniaminka z Bochni (4:2), natomiast później rozprawili się z Cleareksem Chorzów (5:2).

Widzew Łódź w zestawieniu Fogo Futsal Ekstraklasy jest natomiast dziewiąty. Na razie łódzka drużyna zapisała na swoim koncie 25 punktów. Jak na beniaminka najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej, to całkiem dobry wynik.

Łodzianie ośmiokrotnie wygrywali, raz podzielili się punktami, a poza tym ponieśli dwanaście porażek. W 21 meczach zdobyli 53 bramki, a poza tym stracili 78 goli. Na pewno Widzew ma nad czym pracować, szczególnie zważając na ostatnie wyniki.

Łódzka ekipa złapała zadyszkę po solidnym wejściu do Fogo Futsal Ekstraklasy. Jeżeli weźmiemy pod uwagę pięć ostatnich meczów Widzewa, to wypada to naprawdę blado. Łódzcy futsaliści zdołali wywalczyć w nich tylko… punkt.

Ostatnio zremisowali 2:2 z ekipą z Bochni i tym samym przerwali passę porażek, która trwała od 26 stycznia 2023 roku. Wówczas przegrali 1:2 z Legią Warszawa. Potem uznawali również wyższość takich ekip jak Constract Lubawa (0:5), Red Dragons Pniewy (1:2) czy też Jagiellonia Białystok (1:5).