Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

Gdzie obejrzeć FC Reiter Toruń - Rekord Bielsko-Biała? Czy będzie transmisja online?

W 28. kolejce Fogo Futsal Ekstraklasy dojdzie do konfrontacji FC Reiter Toruń i Rekordu Bielsko-Biała. Starcie tych dwóch ekip przewidziano na 22 kwietnia 2023 roku. Transmisja dostępna będzie na platformie Pilot WP.

Rekord Bielsko-Biała bardzo solidnie prezentuje się w trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy. Bielszczanie założyli sobie cel w postaci odzyskania mistrzowskiego tytułu i trzeba przyznać, że zmierzają we właściwym kierunku. Pozycja lidera tabeli mówi chyba sama za siebie.

Niewątpliwie bielszczanie są niewygodnym przeciwnikiem dla każdego zespołu. To sprawia, że przed FC Reiter Toruń ogromne wyzwanie. Drużyna Łukasza Żebrowskiego co prawda potrafi stawiać się wyżej notowanym przeciwnikom, ale wątpliwe, by była w stanie pokonać ekipę z Bielska-Białej. A może dojdzie do niespodzianki?

Gdzie transmisja z FC Reiter Toruń - Rekord Bielsko-Biała?

Zapewne nie zabraknie takich, którzy chętnie obejrzą mecz FC Reiter Toruń - Rekord Bielsko-Biała. To spotkanie odbędzie się w ramach 28. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023. Pojedynek został przewidziany na 22 kwietnia 2023 roku, natomiast pierwszy gwizdek arbitra rozlegnie się o 18:00.

Gdzie dostępna będzie transmisja ze starcia drużyn z Torunia oraz Bielska-Białej? Bezpośredni przekaz udostępniony zostanie na platformie Pilot WP. Właśnie w tym miejscu można oglądać również inne mecze najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej w futsalu. Dostępne są zarówno transmisje "na żywo", jak i również zapisy archiwalnych pojedynków.

Tabela Fogo Futsal Ekstraklasy przed meczem w Toruniu

Niewątpliwie warto uważnie przestudiować sytuację w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy przed pojedynkiem FC Reiter Toruń - Rekord Bielsko-Biała. Najistotniejsze jest to, że obie drużyny są już pewne gry w play-offach. Tam walka o mistrzostwo Polski poniekąd zacznie się od nowa.

Jak już wspomnieliśmy, bielszczanie otwierają zestawienie najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Na koncie mają 68 punktów. To efekt 22 wygranych, dwóch remisów, a także jednej porażki. Na koncie Rekordu znajduje się 155 bramek strzelonych, a także 49 straconych goli.

W pięciu poprzednich pojedynkach Rekord prezentował się… w "kratkę". Wydaje się, że ten solidny zespół złapał delikatną zadyszkę. Bielszczanie zwycięstwa przeplatali bowiem podziałami punktów z przeciwnikami.

A jak szło torunianom? Po serii czterech triumfów z rzędu przyszedł czas na porażkę. Zespołowi trenera Łukasza Żebrowskiego noga powinęła się w dość niespodziewanym momencie, bo podczas starcia z niżej notowanym AZS UW Darkomp Wilanów (1:3).

Jeżeli chodzi o bilans bramkowy, to ekipa z Grodu Kopernika w tym sezonie zdobyła 71 bramek, a straciła 72 gole. FC Reiter znajduje się na szóstej lokacie z dorobkiem 38 "oczek". Do tej pory torunianie jedenastokrotnie wygrywali, pięć razy remisowali z przeciwnikami, a ponadto ponieśli osiem porażek.

W ostatnim meczu tych dwóch ekip zdecydowanie lepiej spisał się Rekord. 3 grudnia 2022 roku bielszczanie triumfowali aż 10:3.