Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

Gdzie obejrzeć mecz GI Malepszy Arth Soft Leszno - Red Dragons Pniewy? Kiedy i o której?

W ramach 27. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy dojdzie do derbów Wielkopolski, w których zmierzą się GI Malepszy Arth Soft Leszno i  Red Dragons Pniewy. Konfrontacja tych dwóch ekip została zaplanowana na 8 kwietnia 2023 roku. Transmisja dostępna będzie na platformie Pilot WP.

Już niebawem zakończy się sezon zasadniczy i rozpoczniemy play-offy. Osiem najlepszych zespołów będzie więc kontynuować batalię o tytuł najlepszej drużyny w kraju. Wszystko wskazuje na to, że do tej rywalizacji przystąpią dwie drużyny z Wielkopolski - GI Malepszy Arth Soft Leszno i Red Dragons Pniewy.

Póki co te ekipy skupiają się na wspólnym pojedynku w ramach 27. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. Derbowy mecz powinien dostarczyć niemałych emocji. Wydaje się, że o końcowym rozrachunku mogą zadecydować detale. Faworytem na pewno będzie drużyna z Leszna, która ostatnio sprawiła dużą niespodziankę.

Kiedy mecz GI Malepszy Arth Soft Leszno - Red Dragons Pniewy? Gdzie transmisja?

Spotkanie GI Malepszy Arth Soft Leszno - Red Dragons Pniewy przewidziane zostało na 8 kwietnia 2023 roku. Początek tego pojedynku nastąpi o godzinie 18:00.

Ci, którzy chcieliby obejrzeć to spotkanie, jak najbardziej będą mieli ku temu okazję. Bezpośrednia transmisja prowadzona będzie wyłącznie na platformie Pilot WP. Oczywiście można tam znaleźć przekazy live również z innych meczów Fogo Futsal Ekstraklasy. Dotychczasowe spotkania dostępne są natomiast w bibliotece i można swobodnie do nich zaglądać.

Ostatnie mecze GI Malepszy Arth Soft Leszno - Red Dragons Pniewy

Pniewianie mają receptę na pokonywanie przeciwnika z Leszna. W zeszłym roku te dwie ekipy mierzyły się dwukrotnie i za każdym razem górą były "Czerwone Smoki". Najpierw wygrały 4:2, a następnie rozprawiły się z leszczynianami 3:1. Oba mecze odbyły się w Pniewach.

Wcześniej natomiast pniewianie nie potrafili pokonać tego rywala. 30 września 2020 roku padł rezultat remisowy 2:2. 10 lutego 2021 roku mieliśmy 4:3 dla drużyny Tomasza Trznadla, z kolei 18 września 2021 roku odnotowaliśmy podział punktów.

Sytuacja w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy

Aktualnie GI Malepszy Arth Soft Leszno jest czwartą siłą Fogo Futsal Ekstraklasy. Ten zespół uzbierał 44 punkty. To efekt czternastu zwycięstw, dwóch remisów, a także ośmiu porażek. W pięciu poprzednich kolejkach leszczynianie prezentowali się naprawdę solidnie. Czterokrotnie wygrywali i raz przegrali.

Na pewno o sporej niespodziance można mówić w kontekście ostatniego spotkania GI Malepszy Arth Soft. Podopieczni Tomasza Trznadla nieoczekiwanie pokonali na wyjeździe Constract Lubawa (8:5).

Red Dragons Pniewy ma za sobą przekonujący triumf nad drużyną Red Devils Chojnice (7:1). Po tym zwycięstwie zespół trenera Łukasza Frajtaga zajmuje w tabeli siódme miejsce. W dorobku pniewian znajduje się 37 punktów.

W bieżącym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy pniewska ekipa jedenastokrotnie świętowała triumfy. Ta wielkopolska drużyna cztery razy dzieliła się punktami z rywalami, a ponadto dziewięć razy przegrała.