Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

Legia Warszawa - Dreman Opole Komprachcice: gdzie obejrzeć mecz? Kiedy i o której transmisja?

Legia Warszawa ma przed sobą kolejne wyzwanie. Tym razem jest ono związane z meczem 26. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy z Dremanem Opole Komprachcice. "Wojskowi" nie są faworytem tego spotkania i mogą mieć ogromny problem z zapunktowaniem. Gdzie dostępna będzie transmisja z konfrontacji Legia - Dreman?

Mecz Legii Warszawa z Dremanem Opole Komprachcice będzie można bez najmniejszego kłopotu śledzić za pośrednictwem internetu. Zanosi się na interesujące widowisko. "Wojskowi" co prawda do tej pory prezentowali się dużo słabiej niż ekipa z Opolszczyzny, ale na swoim parkiecie powinni postawić twarde warunki.

Legia w Fogo Futsal Ekstraklasie nie sprawuje się zbyt dobrze, ale na pewno jest wartością dodaną dla tej klasy rozgrywkowej. Chodzi tutaj choćby o silną markę w polskim sporcie, ale i o to, że "Wojskowi" mogą się pochwalić liczną grupą kibiców. Fani wspierają warszawski zespół nawet wtedy, gdy wyniki nie są satysfakcjonujące.

Tabela Fogo Futsal Ekstraklasy przed meczem Legia Warszawa - Dreman Opole Komprachcice

Obie ekipy rozegrały już 23 mecze Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023. Póki co lepsze wyniki notował Dreman Opole Komprachcice. Wydaje się, że drużyna Jarosława Patałucha awansuje do fazy play-off. Aktualnie ten zespół ma na koncie 37 punktów i spokojnie znajduje się w czołowej ósemce - może się pochwalić dziewięciopunktową przewagą nad dziewiątym zespołem BSF ABJ Bochnia.

Póki co ekipa z Opolszczyzny zapisała na swoim koncie jedenaście zwycięstw, cztery remisy, a także osiem porażek. Dreman w bieżących rozgrywkach najwyższej polskiej ligi zdobył 80 bramek, a poza tym stracił 65 goli. W poprzednich pięciu spotkaniach trzykrotnie wygrał, a także dwukrotnie przełykał gorycz porażki.

Legia Warszawa natomiast musi walczyć o utrzymanie w Fogo Futsal Ekstraklasie. "Wojskowi" na pewno nie tak wyobrażali sobie bieżący sezon. Zgromadzili tylko 17 punktów, po pięciu zwycięstwach, dwóch remisach i szesnastu porażkach.

Aktualnie stołeczny zespół znajduje się na trzynastym miejscu w ligowym zestawieniu. To ostatnia "bezpieczna" lokata. W tym sezonie Legia zdobyła 60 bramek, a straciła - 97. Jeżeli chodzi o pięć ostatnich spotkań ligowych, to warszawska drużyna odnotowała dwa zwycięstwa, a także trzy porażki.

Legia Warszawa - Dreman Opole Komprachcice: gdzie i kiedy transmisja online?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz Legia Warszawa - Dreman Opole Komprachcice? Jak już wspomnieliśmy, transmisja dostępna będzie za pośrednictwem internetu. Spotkanie będzie można śledzić na platformie Pilot WP, gdzie dostępne są również zapisy dotychczas rozegranych pojedynków Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023.

Mecz Legia Warszawa - Dreman Opole Komprachcice został zaplanowany na 2 kwietnia 2023 roku. Pierwszy gwizdek sędziego w ramach tego spotkania rozlegnie się natomiast o godzinie 14:00. Niewątpliwie warto poświęcić trochę czasu, by obejrzeć tę konfrontację.

Po raz ostatni Dreman zmierzył się z Legią w dniu 20 listopada 2022 roku. Wówczas ekipa z Opolszczyzny wygrała 6:3. Wcześniej dwukrotnie górą była Legia (3:0 i 5:1).