Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

Dreman Opole Komprachcice - Constract Lubawa: gdzie obejrzeć? Czy będzie transmisja online?

Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz 27. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy Dreman Opole Komprachcice - Constract Lubawa? Transmisja z tego pojedynku dostępna będzie na platformie Pilot WP. Niewątpliwie warto poświęcić trochę czasu na zobaczenie tej konfrontacji.

Aktualnie na fotelu lidera zasiada Rekord Bielsko-Biała. To klub, który praktycznie rokrocznie bije się o najwyższe cele. Ostatnio musiał zadowolić się wicemistrzostwem Polski, więc teraz zapewne chce zrobić wszystko, by odzyskać to najcenniejsze miano.

Na drugim miejscu znajduje się Constract Lubawa. Ten zespół ostatnio mógł zmniejszyć straty do pierwszego Rekordu, ale zmarnował okazję, przegrywając z ekipą GI Malepszy Arth Soft Leszno 5:8. Trzecią lokatę w zestawieniu najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej zajmuje Piast Gliwice.

A jak stoją notowania Dremana Opole Komprachcice? Zespół trenera Jarosława Patałucha obecnie jest szóstą siłą Fogo Futsal Ekstraklasy. Z pewnością jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, choć śmiało można stwierdzić, że zaliczył więcej potknięć, niż można było się spodziewać przed sezonem.

Transmisja "na żywo" z Dreman Opole Komprachcice - Constract Lubawa

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy cieszą się sporym zainteresowaniem miłośników sportu. Z pewnością tak będzie również tym razem. Należy się spodziewać, że spotkanie Dreman Opole Komprachcice - Constract Lubawa kibice będą śledzić zarówno z perspektywy trybun, jak i za pośrednictwem internetu.

Bezpośredni przekaz "na żywo" udostępniony zostanie na platformie Pilot WP. Warto wspomnieć, że mecz Dreman - Constract odbędzie się 8 kwietnia 2023 roku, a pierwszy gwizdek arbitra rozlegnie się o godzinie 18:00. Przed 20:00 dowiemy się zatem, która drużyna zrehabilituje się za ostatnią porażkę. A może będzie remis?

Jak im szło do tej pory? Wyniki Dremana Opole Komprachcice i Constractu Lubawa

Constract Lubawa w zeszłej kolejce zanotował niespodziewane potknięcie. Wicelider tabeli stracił punkty w starciu z GI Malepszy Arth Soft Leszno (5:8). Porażkę zaliczył również Dreman Opole Komprachcice. Ten drugi zespół musiał uznać wyższość Legii Warszawa, co również było zaskoczeniem. "Wojskowi" wygrali u siebie 9:5.

Jak już zostało wspomniane, Constract Lubawa to wicelider tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy. Na razie ten zespół zgromadził 60 punktów. To efekt dziewiętnastu wygranych meczów, trzech podziałów punktów, a także dwóch porażek.

W trwającym sezonie najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej lubawianie strzelili 124 gole. Poza tym stracili 41 bramek. Na pewno jest to drużyna o dużym potencjale. W ciemno można zakładać, że pod koniec sezonu stanie na podium.

Chrapkę na walkę o medale mają również zawodnicy Dremana Opole Komprachcice, ale oni raczej będą musieli obejść się smakiem. Co prawda w play-offach raczej zagrają, jednak wątpliwe, by wskoczyli do TOP3. Obecnie zajmują szóste miejsce, a na koncie mają 37 "oczek".

Wspomniany dorobek to efekt jedenastu zwycięstw, czterech remisów oraz dziewięciu porażek. W Fogo Futsal Ekstraklasie 2022/2023 Dreman strzelił 85 goli, a stracił 74 trafienia.