Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

Jagiellonia Białystok - Rekord Bielsko-Biała: gdzie obejrzeć? Czy będzie stream online?

Pora na kolejne emocje związane z rozgrywkami Fogo Futsal Ekstraklasy! W meczu 26. kolejki najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej dojdzie do starcia Jagiellonii Białystok z Rekordem Bielsko-Biała. Gdzie będzie można obejrzeć to spotkanie?

Zanim wyjaśnimy, gdzie dostępna będzie transmisja z meczu Jagiellonia Białystok - Rekord Bielsko-Biała, warto zaznaczyć, że ten pojedynek zapowiada się bardzo interesująco. Co prawda do tej pory znacznie lepiej prezentował się Rekord Bielsko-Biała, ale wcale nie jest powiedziane, że również i tym razem zanotuje pewne zwycięstwo.

Wszystko dlatego, że ostatnimi czasy Jagiellonia Białystok prezentuje naprawdę solidną formę i wygrywa mecz za meczem. Drużyna ze stolicy Podlasia mocno się rozpędziła, co sprawia, że można założyć, iż postawi Rekordowi twarde warunki.

Gdzie transmisja z meczu Jagiellonia Białystok - Rekord Bielsko-Biała?

Bezpośrednia transmisja z pojedynku Jagiellonia Białystok - Rekord Bielsko-Biała dostępna będzie na platformie Pilot WP. Spotkanie obejrzysz na smartfonie, tablecie, komputerze czy też nowoczesnym telewizorze. Możliwości na śledzenie konfrontacji futsalistów z Białegostoku i Bielska-Białej jest zatem naprawdę sporo.

Jeżeli masz ochotę obejrzeć ten pojedynek, to koniecznie zarezerwuj sobie czas 2 kwietnia 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 18:00.

Jagiellonia Białystok - Rekord Bielsko-Biała: dotychczasowe wyniki

Rekord Bielsko-Biała bardzo solidnie prezentuje się w trwających rozgrywkach Fogo Futsal Ekstraklasy. Bielszczanie są liderem ligowej tabeli. Otwierają ją z dorobkiem 64 punktów. Na ten rezultat złożyło się 21 wygranych, jeden remis i jedna porażka.

Rekord w tym sezonie tracił punkty jedynie w starciach z Constractem Lubawa. Inne ekipy nie były w stanie znaleźć recepty na rozpędzonych bielszczan. Aktualny wicemistrz Polski w Fogo Futsal Ekstraklasie 2022/2023 zdobył aż 145 bramek. Jednocześnie bielszczanie stracili 45 goli. W poprzednich pięciu pojedynkach czterokrotnie wygrywali, a raz zremisowali.

Identyczny bilans, jeżeli weźmiemy pod uwagę pięć ostatnich meczów, ma Jagiellonia Białystok. Ten zespół ewidentnie znalazł się na fali - wygrał aż cztery poprzednie spotkania ligowe (w tym jeden walkower). "Jaga" do tej pory zgromadziła 32 punkty i z takim dorobkiem znajduje się na ósmej lokacie w tabeli najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

W dotychczasowych spotkaniach zespół ze stolicy Podlasia dziewięciokrotnie wygrywał, pięć razy dzielił się punktami z drużynami przeciwnymi, a poza tym dziewięciokrotnie musiał uznawać wyższość rywali. Białostoccy futsaliści w bieżących rozgrywkach strzelili 85 goli, a poza tym stracili 80 bramek. Niewątpliwie w tym zespole tkwi spory potencjał.

Jagiellonia Białystok - Rekord Bielsko-Biała: historia mówi jedno

Zarówno tabela, jak i historia wskazują na to, że faworytem tej konfrontacji jest Rekord Bielsko-Biała. Bielszczanie są silniejszym zespołem i twardo kroczą w kierunku wygrania sezonu zasadniczego.

Rekord wygrał pięć ostatnich pojedynków z Jagiellonią. Po raz ostatni te dwie drużyny spotkały się 19 listopada 2022 roku. Wówczas bielszczanie zwyciężyli 5:3.

Jak będzie tym razem? Odpowiedź na to pytanie poznasz dzięki transmisji na Pilot WP.