Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

GI Malepszy Arth Soft Leszno - Legia Warszawa: gdzie transmisja? Kiedy i o której mecz?

Uwielbiasz sportowe emocje i masz trochę wolnego czasu w sobotę (25 marca)? Rozważ obejrzenie meczu GI Malepszy Arth Soft Leszno - Legia Warszawa. Choć tabela podpowiada, że to może być jednostronne widowisko, to wydaje się, że jak najbardziej są szanse na wyrównaną konfrontację.

Rozgrywki Fogo Futsal Ekstraklasy dostarczają nam ogromnych emocji. Do tej pory rozegrano 24 kolejki, w których nie brakowało pięknych bramek, spektakularnych parad bramkarskich, ale i sporych niespodzianek.

Jak prezentują się drużyny z Leszna oraz Warszawy? GI Malepszy Arth Soft zgłosił akces do walki o najwyższe cele. Ta drużyna próbuje utrzymywać kontakt z czołową trójką. Zdecydowanie słabiej prosperuje Legia Warszawa. Jeszcze do niedawna "Wojskowi" znajdowali się na samym dnie tabeli najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Teraz jest już lepiej i wydaje się, że Legia po prostu łapie wiatr w żagle.

Tabela Fogo Futsal Ekstraklasy przed meczem w Lesznie

Na szczycie ligowego zestawienia niespodzianki nie ma. Czołowe lokaty należą do zespołów z Bielska-Białej, Lubawy, a także Gliwic. Czwartą lokatę na razie zajmuje natomiast ambitnie grający GI Malepszy Arth Soft Leszno. Ta drużyna rozwija się z roku na rok i kto wie, czy w końcu nie będzie na tyle silna, by bić się o medale Fogo Futsal Ekstraklasy.

W bieżącym sezonie drużyna trenera Tomasza Trznadla zgromadziła 38 punktów. Na koncie leszczynian widnieje dwanaście zwycięstw, dwa remisy, a także osiem meczów przegranych. Jeżeli chodzi o bilans bramkowy, to GI Malepszy Arth Soft zdobył 89 bramek, a stracił - 76.

W poprzednich pięciu konfrontacjach leszczynianie notowali zarówno wzloty, jak i upadki. Zeszła kolejka przyniosła porażkę tego zespołu w wyjazdowym starciu z Dremanem Opole Komprachcice (2:5). Wcześniej były natomiast trzy zwycięstwa i jedna porażka.

A jak stoją notowania Legii Warszawa? Dla stołecznej drużyny jest to niewątpliwie szalenie trudny sezon. Obecnie z dorobkiem 17 "oczek" zajmuje trzynaste miejsce w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy. Ze strefy spadkowej "Wojskowi" wydostali się po ostatnim triumfie 5:2 nad ekipą Red Devils Chojnice. Wcześniej Legia trzykrotnie przegrała i raz zwyciężyła.

Legia póki co wywalczyła pięć zwycięstw, dwa remisy i piętnaście porażek. Futsaliści Legii w trwających rozgrywkach pokusili się o zdobycie 58 bramek. Poza tym na ich koncie pojawiło się 89 goli straconych. Potencjał w tym zespole na pewno jest, ale do tej pory nie udało się tego przełożyć na parkiet.

Gdzie i kiedy obejrzeć mecz GI Malepszy Arth Soft Leszno - Legia Warszawa?

Pojedynek GI Malepszy Arth Soft Leszno z Legią Warszawa odbędzie się 25 marca 2023 roku. Będzie to konfrontacja w ramach 25. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy.

Początek rywalizacji zaplanowany został na godzinę 18:00. Bezpośrednia transmisja "na żywo" dostępna będzie natomiast na platformie Pilot WP. By uzyskać płynny przekaz, trzeba posiadać stabilny internet i urządzenie spełniające wymagania techniczne.