Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

BSF ABJ Bochnia - AZS UŚ Katowice: gdzie obejrzeć starcie beniaminków? Transmisja online

Sympatyków futsalu powinien zainteresować mecz BSF ABJ Bochnia - AZS UŚ Katowice. Co prawda nie są to wiodące zespoły w Fogo Futsal Ekstraklasie, ale mimo to spotkanie powinno zagwarantować sporo emocji. Gdzie pojawi się transmisja "na żywo" z pojedynku w Bochni?

Drużyny z Bochni i Katowic są beniaminkami trwających rozgrywek Fogo Futsal Ekstraklasy. Lepiej w realiach najwyższej klasy rozgrywkowej odnalazła się ta pierwsza drużyna. Pozostaje ona w grze o play-offy. Ekipa z Katowic musi się natomiast skupić na skutecznej walce o utrzymanie w gronie najlepszych polskich zespołów.

Kto przybliży się do realizacji wyznaczonych celów przy okazji meczu 24. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy? Odpowiedź na to pytanie będzie można poznać dzięki bezpośredniej transmisji. Stream online udostępniony zostanie na platformie Pilot WP w zakładce "Futsal Ekstraklasa". Można z niej korzystać na komputerach, urządzeniach mobilnych i telewizorach.

Kiedy dokładnie będzie można oglądać pojedynek BSF ABJ Bochnia - AZŚ UŚ Katowice futsal? Konfrontacja została przewidziana na 18 marca 2023 roku. Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się natomiast o 20:00.

BSF ABJ Bochnia - AZS UŚ Katowice. To musisz wiedzieć przed spotkaniem

Przed obejrzeniem meczu BSF ABJ Bochnia - AZS UŚ Katowice na platformie Pilot WP niewątpliwie warto uważnie przeanalizować aktualną sytuację w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy. Drużyna z Bochni znajduje się na ósmym miejscu. Do tej pory wywalczyła 28 punktów.

Obecny dorobek zespołu trenera Klaudiusza Hirscha to efekt ośmiu zwycięstw, czterech remisów, a także dziesięciu porażek. Póki co ta drużyna strzeliła 58 goli, a poza tym straciła 72 bramki. W pięciu poprzednich spotkaniach dwukrotnie remisowała, dwa razy przegrała, a ponadto odnotowała jeden triumf.

AZS UŚ Katowice w rozgrywkach Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023 sprawuje się dość przeciętnie. Na koncie tego zespołu widnieje jedynie 15 punktów. Drużyna zajmuje dwunaste miejsce po tym, jak czterokrotnie triumfowała, trzy razy dzieliła się punktami z przeciwnikami, a poza tym piętnastokrotnie musiała przełykać gorycz porażki.

Bilans bramkowy beniaminka z Katowic to 49 bramek zdobytych i aż 98 straconych goli. Żaden inny zespół nie dał sobie strzelić większej liczby bramek. To mówi bardzo dużo na temat defensywy AZS-u UŚ. Była ona bardzo nieszczelna choćby ostatnimi czasy. Katowicki zespół przegrał aż cztery z pięciu poprzednich spotkań. Jedno natomiast wygrał.

Dziewięć goli w meczu AZS UŚ Katowice - BSF ABJ Bochnia

Premierowa konfrontacja tych dwóch ekip w ramach rozgrywek Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023 miała miejsce 5 listopada 2022 roku, oczywiście w Katowicach. Wówczas emocji i bramek absolutnie nie brakowało. W sumie padło dziewięć goli, a po końcowej syrenie z triumfu 6:3 cieszyli się goście.

Podopieczni trenera Klaudiusza Hirscha bardzo dobrze weszli w to spotkanie. Prowadzili już w piątej minucie. Później zdobyli kolejne bramki, dzięki czemu do przerwy było 0:4. W drugiej partii miejscowych nie było stać na zbyt wiele, za sprawą czego musieli przełknąć gorycz porażki.