Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

Rekord Bielsko-Biała - Legia Warszawa: gdzie obejrzeć mecz Fogo Futsal Ekstraklasy?

Przed nami starcie drużyn o kompletnie odmiennych priorytetach. W 23. kolejce Fogo Futsal Ekstraklasy Rekord Bielsko-Biała podejmie zespół Legii Warszawa. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie Pilot WP.

Rekord Bielsko-Biała to silna marka w polskim futsalu. Ten klub praktycznie rokrocznie bije się o najwyższe cele. Tym razem również prezentuje się bardzo solidnie i jest na dobrej drodze, by wywalczyć tytuł mistrza Polski. Za zgoła odmienną uznać należy sytuację Legii Warszawa. "Wojskowi" znajdują się na dnie ligowej tabeli i drżą o utrzymanie. Trwające rozgrywki totalnie nie układają się po ich myśli.

Rekord Bielsko-Biała - Legia Warszawa: kiedy i gdzie oglądać?

Mecz Rekordu Bielsko-Biała z Legią Warszawa został przewidziany na 11 marca 2023 roku. Ten pojedynek Fogo Futsal Ekstraklasy rozpocznie się o godzinie 18:00.

Bezpośredni przekaz live z meczu w Bielsku-Białej będzie można śledzić za pośrednictwem internetu. Transmisja z pojedynku Rekord - Legia pojawi się na platformie Pilot WP, gdzie można oglądać również inne mecze rozgrywane w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy.

Pilot WP pozwala na śledzenie najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej w futsalu na smartfonach, nowoczesnych telewizorach czy też komputerach. Możliwe jest nie tylko oglądanie meczów "na żywo", ale również z odtworzenia - nagrania znajdują się w bibliotece Pilot WP.

Sytuacja w tabeli przed meczem Rekord - Legia

Rekord Bielsko-Biała to klub o wielkich ambicjach. Na koncie bielszczan pojawiło się już mnóstwo sukcesów. Ten zespół w zeszłym roku został wicemistrzem Polski. Teraz natomiast bije się o to, by po raz kolejny sięgnąć po złote medale Futsal Ekstraklasy. Póki co Rekordowi idzie naprawdę dobrze. Zespół otwiera tabelę ligową, z dorobkiem 57 punktów.

Dotychczas na koncie Rekordu pojawiło się dziewiętnaście zwycięstw. Bielszczanie nie zremisowali ani jednego meczu. Tylko raz powinęła im się noga i musieli przełknąć gorycz porażki. W sumie w trwających rozgrywkach strzelili 134 gole, a stracili tylko 42. Niewątpliwie są wyraźnym pretendentem do sięgnięcia po tytuł najlepszej drużyny w kraju.

W położeniu Rekordu na pewno chciałaby się znaleźć Legia Warszawa. Na razie jednak może tylko o tym pomarzyć. "Wojskowi" w tym sezonie spisują się wręcz koszmarnie i muszą walczyć o utrzymanie w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej. Aktualnie są 14. siłą Fogo Futsal Ekstraklasy. A ta lokata oznacza spadek.

Legia póki co zgromadziła jedynie 14 punktów. Stołeczna drużyna czterokrotnie wygrywała, dwa razy dzieliła się punktami z przeciwnikami i czternastokrotnie schodziła z parkietu bez zdobyczy. Warszawscy futsaliści zdobyli 51 bramek, a stracili - 84.

Legia raz wygrała z Rekordem

Do tej pory te drużyny rozegrały ze sobą trzy mecze. 30 października 2022 roku, a więc w pierwszej rundzie trwającego sezonu, Legia przegrała u siebie z Rekordem 3:6.

12 marca 2022 roku "Wojskowi" zaliczyli natomiast jedyne zwycięstwo nad bielszczanami. Wówczas odnotowali skromny triumf - 2:1.

Po raz pierwszy w historii Rekord zagrał z Legią 12 października 2021 roku. Wtedy bielszczanie okazali się lepsi i wygrali 4:1.