Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

FC Reiter Toruń - AZS UW Darkomp Wilanów: gdzie obejrzeć? Kiedy i o której mecz?

W ramach 26. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy dojdzie do ciekawie zapowiadającego się meczu w Toruniu. Tym razem miejscowy FC Reiter podejmie zespół AZS UW Darkomp Wilanów. Gdzie dostępna będzie bezpośrednia transmisja z tego spotkania?

Ci, którzy śledzą rozgrywki Fogo Futsal Ekstraklasy, byli już świadkami wielu interesujących pojedynków. Na razie najlepiej radził sobie Rekord Bielsko-Biała. Lidera stara się gonić Constract Lubawa, a podium zamyka Piast Gliwice.

A jak radziły sobie do tej pory ekipy z Torunia i Wilanowa? FC Reiter zalicza się do czołówki tabeli najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. AZS UW Darkomp jest niżej notowany od toruńskiej ekipy. Warszawski zespół to ligowy przeciętniak. Ta drużyna bardziej skupia się na bezpiecznym utrzymaniu niż na walce o play-offy.

Gdzie transmisja z FC Reiter Toruń i AZS UW Darkomp Wilanów?

Pojedynek FC Reiter Toruń - AZS UW Darkomp Wilanów odbędzie się 2 kwietnia 2023 roku. Początek tego meczu został przewidziany na godzinę 16:00. Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja z konfrontacji, do której dojdzie w Grodzie Kopernika.

Gdzie obejrzeć ten mecz? Przekaz "na żywo" zostanie udostępniony za pośrednictwem platformy Pilot WP. Można na niej oglądać również inne spotkania rozgrywane w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy. Dostępne są zarówno transmisje live, jak i zapisy dotychczasowych pojedynków. Śmiało można zatem powrócić do archiwalnych konfrontacji.

Tabela Fogo Futsal Ekstraklasy przed FC Reiter Toruń - AZS UW Darkomp Wilanów

Aktualnie zespół FC Reiter Toruń w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy znajduje się na piątym miejscu. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Łukasza Żebrowskiego wywalczyli 38 punktów. Na ten dorobek złożyło się jedenaście zwycięstw, pięć remisów, a także siedem porażek.

W trwających rozgrywkach FC Reiter Toruń zdobył 70 bramek, a poza tym stracił 69 goli. Ostatnimi czasy toruńscy futsaliści znajdują się w wysokiej formie, o czym świadczy fakt, że wygrali cztery mecze z rzędu. W zeszłej kolejce zaliczyli przekonujący triumf w Katowicach. Ekipę AZS UŚ pokonali aż 5:1.

AZS UW Darkomp Wilanów w zestawieniu Fogo Futsal Ekstraklasy jest natomiast jedenasty. Podopieczni Macieja Karczyńskiego w dotychczasowych 23 meczach odnieśli siedem zwycięstw. Poza tym trzykrotnie dzielili się punktami i ponieśli trzynaście porażek. W sumie wilanowianie mają 24 "oczka".

AZS w tej kampanii strzelił 50 goli, a stracił - 83. W poprzedniej kolejce najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej zespół ze stolicy rywalizował z drużyną BSF ABJ Bochnia. Był to bardzo zacięty pojedynek. Ostatecznie wilanowianie odnotowali zwycięstwo 4:3.

Ostatni mecz AZS UW Darkomp Wilanów - FC Reiter Toruń odbył się 19 listopada 2022 roku, w ramach pierwszej rundy Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023. Na swoim parkiecie AZS okazał się lepszy od rywala z Grodu Kopernika - wygrał 3:1. Bramki dla zwycięskiej drużyny zdobywali Maciej Pikiewicz (2) oraz Witalij Lisniczenko, a po przeciwnej stronie na listę strzelców wpisał się Kamil Roll.