Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

Dreman Opole Komprachcice - Clearex Chorzów: gdzie obejrzeć? O której początek meczu?

Legendarna marka walczy o dalszy byt w Fogo Futsal Ekstraklasie. Osiągnięcie tego celu łatwe zdecydowanie nie będzie. Tym bardziej, że przed Cleareksem Chorzów pojedynek z wyżej notowanym Dremanem Opole Komprachcice. Gdzie będzie można oglądać ten mecz?

Ci, którzy na bieżąco śledzą rozgrywki Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023, z pewnością doskonale wiedzą, że mecze można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP. Właśnie tam pojawi się transmisja z pojedynku Dreman Opole Komprachcice - Clearex Chorzów.

Nie możesz oglądać tego meczu "na żywo"? Będzie szansa na to, by nadrobić zaległości. Zapis spotkania udostępniony zostanie bowiem w bibliotece platformy Pilot WP. Można tam również zobaczyć inne konfrontacje, które odbyły się w ramach dotychczasowych kolejek Fogo Futsal Ekstraklasy.

Starcie Dreman Opole Komprachcice - Clearex Chorzów przewidziano na 26 marca. Ci, którzy chcą śledzić ten pojedynek "na żywo", powinni mieć na uwadze to, że pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi o godzinie 18:00.

Bezpośrednie pojedynki Dremana Opole Komprachcice z Cleareksem Chorzów

Te dwie drużyny spotykały się już wiele razy. W ostatnich trzech meczach Clearex Chorzów nie potrafił znaleźć recepty na futsalistów Dremana Opole Komprachcice. Chorzowianie przegrywali za każdym razem. 31 października 2021 roku Dreman wygrał 5:1, 2 kwietnia 2022 roku triumfował 3:2, a 13 listopada 2022 roku - 6:4.

Wcześniej dwukrotnie górą był Clearex. Mecz, który rozegrano 20 lutego 2021 roku, zakończył się triumfem chorzowskich zawodników 4:2. 24 lutego 2021 roku Clearex zwyciężył natomiast 5:3.

Tabela przed spotkaniem Dreman Opole Komprachcice - Clearex Chorzów

Zespoły Jarosława Patałucha i Rafała Krzyśki mają zupełnie odmienne priorytety. Dreman walczy o to, by znaleźć się w fazie play-off. Do tej pory ta drużyna zapisała na swoim koncie 34 punkty. To pokłosie dziesięciu zwycięstw, czterech podziałów punktów, a także ośmiu porażek. Aktualnie Dreman jest szóstą siłą Fogo Futsal Ekstraklasy.

Futsaliści z Opolszczyzny w bieżącym sezonie najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej zdobyli 78 bramek. Poza tym stracili 65 goli. W poprzednich dwóch meczach notowali natomiast zwycięstwa, przerywając tym samym kiepską passę. Czy zawodnicy prowadzeni przez trenera Jarosława Patałucha na dobre wydostali się z dołka? Czas pokaże.

Clearex Chorzów natomiast znajduje się w beznadziejnej sytuacji. Ten utytułowany zespół ma ogromny problem z notowaniem pozytywnych rezultatów. Do tej pory uzbierał tylko 15 punktów w 22 meczach. To niewątpliwie fatalny wynik.

Chorzowianie w obecnym sezonie tylko czterokrotnie cieszyli się ze zwycięstw. Trzykrotnie podzielili się punktami z przeciwnikami, natomiast piętnastokrotnie schodzili z parkietu bez żadnej zdobyczy. Chorzowska ekipa zdobyła 56 bramek, tracąc przy tym aż 95 goli.

W poprzedniej kolejce Clearex zdołał zremisować z ekipą Widzewa Łódź. Wcześniej chorzowianie przegrali trzy mecze z rzędu, a jeszcze prędzej zaliczyli remis 1:1 z beniaminkiem z Bochni. Jak będzie tym razem? Clearex na pewno nie jest faworytem. O niespodziankę będzie mu bardzo trudno.