Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

Gdzie obejrzeć BSF ABJ Bochnia - Red Devils Chojnice? Kiedy i o której mecz?

Ekipy BSF ABJ Bochnia i Red Devils Chojnice łączy to, że w ostatnim czasie spisywały się naprawdę mizernie. W zdecydowanie gorszej sytuacji są jednak chojniczanie, którzy toczą bój o utrzymanie. Czy w starciu z drużyną z Bochni zdołają się przełamać? Tego dowiesz się dzięki transmisji na Pilot WP.

Niebawem zakończy się faza zasadnicza Fogo Futsal Ekstraklasy, natomiast uwaga kibiców skupi się na rywalizacji w ramach play-offów. Najpewniej w tej części sezonu rywalizacji kontynuować nie będzie BSF ABJ Bochnia. A już na 100 procent w play-offach nie zobaczymy Red Devils Chojnice.

Położenie "Czerwonych Diabłów" jest bardzo trudne. Drużyna może spaść z najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Chojniczanie okupują ostatnie miejsce w ligowej tabeli i tak naprawdę nie widać perspektyw na przełamanie. Jeżeli chojniccy futsaliści marzą jeszcze u pozostaniu w elicie, to w Bochni powinni zwyciężyć.

To nie będzie łatwe, bo beniaminek będzie chciał poszukać szansy na przerwanie złej passy. Od jakiegoś czasu BSF ABJ radzi sobie mizernie. Drużyna ewidentnie zgubiła receptę na wygrywanie w polskiej elicie.

Gdzie transmisja ze spotkania BSF ABJ Bochnia - Red Devils Chojnice?

To spotkanie może dostarczyć niemałych emocji. Szczególnie dla chojniczan ma ono niemałą stawkę. Mecz BSF ABJ - Red Devils przewidziano na 23 kwietnia 2023 roku. Premierowy gwizdek arbitra rozbrzmi natomiast o godzinie 16:00.

Gdzie obejrzeć spotkanie BSF ABJ Bochnia - Red Devils Chojnice? Bezpośrednia transmisja z tego pojedynku dostępna będzie na platformie Pilot WP. Można z niej korzystać zarówno na komputerach, nowoczesnych telewizorach, jak i tabletach czy też smartfonach.

Dotychczasowe wyniki BSF ABJ Bochnia i Red Devils Chojnice

Jak już zasygnalizowaliśmy, do tej pory dużo lepiej radziła sobie drużyna BSF ABJ Bochnia. Jeszcze do niedawna znajdowała się ona w pierwszej ósemce. Zadyszka sprawiła jednak, że beniaminek nieco spadł w ligowej tabeli, ale i tak nie musi się martwić o ligowy byt. Na pewno pozostanie w gronie ekstraklasowiczów.

BSF ABJ ma na koncie 28 punktów i z tym dorobkiem plasuje się na dziesiątym miejscu. Ta drużyna ośmiokrotnie zwyciężała, cztery razy zremisowała, a poza tym poniosła trzynaście porażek. Ekipa z Bochni strzeliła 64 goli, a poza tym straciła 86 bramek. W poprzednich pięciu meczach czterokrotnie przegrywała, a raz zremisowała.

Red Devils Chojnice w pięciu poprzednich kolejkach poniósł… pięć porażek. "Czerwone Diabły" grają naprawdę słabo i mają ogromny problem z punktowaniem. Na razie zwyciężali czterokrotnie. Trzy razy dzielili się punktami, a poza tym ponieśli osiemnaście porażek.

Chojniczanie mają 15 "oczek" i z tym skromnym wynikiem znajdują się na samym dnie ligowej tabeli. W 25 meczach strzelili jedynie 37 goli, tracąc przy tym aż 105 bramek.

Ostatnie starcie tych dwóch ekip miało miejsce 2 grudnia 2022 roku. Wówczas padł remis 2:2. Jak będzie tym razem? Czas pokaże. Transmisja w Pilot WP.