Futsal Ekstraklasa

Przejdź do strefy futsalu

AZS UW Darkomp Wilanów - BSF ABJ Bochnia: gdzie obejrzeć? Transmisja "na żywo"

Bardzo interesująco zapowiada się spotkanie 25. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy między zespołami AZS UW Darkomp Wilanów i BSF ABJ Bochnia. Ten pojedynek będzie można śledzić za pośrednictwem internetu. Gdzie dokładnie pojawi się transmisja?

Pora na kolejne emocje związane z rozgrywkami Fogo Futsal Ekstraklasy. Tym razem skupiamy się na konfrontacji AZS UW Darkomp Wilanów - BSF ABJ Bochnia. Ten mecz został przewidziany na 25 marca 2023 roku. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi natomiast o godzinie 16:00.

Bezpośrednia transmisja "na żywo" udostępniona zostanie na platformie Pilot WP. Można z niej korzystać na komputerach, smartfonach, a także nowoczesnych telewizorach. Uważne śledzenie streamu sprawi, że na pewno nie przegapisz żadnej bramki czy też innej ważnej sytuacji.

AZS UW Darkomp Wilanów - BSF ABJ Bochnia: sytuacja w tabeli przed meczem

Zanim piłka pójdzie w ruch, warto zerknąć na sytuację w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy. Aktualnie wyżej notowanym zespołem jest BSF ABJ Bochnia. Ta drużyna znajduje się na dziewiątym miejscu, z dorobkiem 28 punktów. Na ten rezultat złożyło się osiem zwycięstw, cztery remisy i jedenaście porażek.

Zespół z Bochni zdobył 60 bramek, a stracił - 75. Ostatnio podopieczni trenera Klaudiusza Hirscha ewidentnie złapali zadyszkę i mają ogromny problem z notowaniem zwycięstw na najwyższym polskim poziomie rozgrywkowym. W poprzednich pięciu spotkaniach BSF ABJ wywalczył tylko dwa punkty. To chyba mówi samo za siebie.

Nieco lepiej ostatnimi czasy wyglądała na parkiecie drużyna AZS UW Darkomp Wilanów. Co prawda w poprzednim meczu poniosła srogą klęskę w starciu z Jagiellonią Białystok (1:7), jednak we wcześniejszych czterech pojedynkach dwukrotnie wygrywała i dwa razy musiała uznawać wyższość przeciwników.

W tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy zespół prowadzony przez trenera Macieja Karczyńskiego znajduje się na jedenastej lokacie. Póki co wywalczył 21 "oczek". Takim dorobkiem może pochwalić się po sześciu zwycięstwach, trzech podziałach punktów i trzynastu porażkach. W trwającym sezonie AZS strzelił 46 goli, tracąc jednocześnie 80 bramek

Ostatni bezpośredni mecz BSF ABJ Bochnia - AZS UW Darkomp Wilanów

Po raz ostatni te dwie drużyny zmierzyły się w pierwszej rundzie Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023. 12 listopada 2022 roku górą był zespół AZS UW Darkomp Wilanów. Ekipa ze stolicy wygrała wtedy 3:2.

Pojedynek, jak podpowiada choćby sam wynik, miał bardzo zacięty i emocjonujący przebieg. Ostatecznie beniaminek musiał przełknąć gorycz porażki i uznać wyższość bardziej doświadczonego przeciwnika, jeżeli chodzi o ekstraklasowe realia.

Co przyniesie drugi mecz tych dwóch ekip w bieżącym sezonie? Wydaje się, że znów może być bardzo ciekawie. Niewykluczone, że o końcowym rozrachunku zadecydują najmniejsze detale. Wydaje się, że potencjał tych drużyn na ten moment jest w miarę zbliżony.

Konfrontację AZS UW Darkomp Wilanów - BSF ABJ Bochnia zobaczysz "na żywo" za pośrednictwem platformy Pilot WP. Serdecznie zachęcamy do oglądania tego meczu!