eWinner 2. liga

Przejdź do centrum 2. ligi

Trudne wyzwanie lidera. Oglądaj na żywo Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg ostatnio zażegnała bardzo poważny kryzys. To zła wiadomość dla Wisły Puławy, która z kolei ma problemy z wygrywaniem. Jedno z ciekawszych spotkań eWinner II ligi oglądaj na żywo, online w Pilot WP.

Rozgrywki eWinner II ligi mają swój urok, bo często do samego końca trudno przewidzieć, jak zakończy się sezon. Tym razem widzimy to na przykładzie Kotwicy Kołobrzeg, która długo szła jak burza, a potem roztrwoniła niemal całą przewagę wypracowaną nad resztą stawki. Teraz przed liderem bardzo wymagający pojedynek z Wisłą Puławy, który zobaczysz na żywo w Pilot WP.

Kotwica wreszcie sobie przypomniała, jak się wygrywa

Kotwica Kołobrzeg bardzo długo wygrywała mecz za meczem i wydawało się, że już na półmetku sezonu poznamy murowanego kandydata do awansu do Fortuna I ligi. W pewnym momencie w zespole coś się zacięło. Drużyna Marcina Płuski przestała wygrywać, a przewaga nad rywalami coraz szybciej topniała.

Kołobrzeżanie wyczekiwali przerwy zimowej, aby wszystko od nowa poukładać. Przyszła wiosna, a Kotwica... zaczęła od porażki. Wyjazdowa przegrana aż 1:3 ze Zniczem Pruszków była szóstym meczem z rzędu bez zwycięstwa.

W końcu jednak przyszedł długo wyczekiwany przełom. W ostatniej kolejce lider przypomniał sobie, jak się wygrywa. Duża w tym zasługa Adama Frączczaka, który zimą zamienił PKO Ekstraklasę na eWinner II ligę. Doświadczony piłkarz strzelił aż trzy gole w spotkaniu z rezerwą Lecha Poznań, a drużyna z Kołobrzegu ostatecznie wygrała 3:1.

Czy to znak, że poważny kryzys został zażegnany i Kotwica znowu będzie wygrywać mecz za meczem? O tym przekonamy się w Puławach, gdzie mistrz jesieni rozegra kolejne spotkanie.

Nie strzelają, ale też nie tracą

Wisła Puławy w tej chwili zajmuje ostatnie z miejsc, które na koniec sezonu da prawo gry w barażach. Czy uda się je utrzymać? W aktualnej formie może to być bardzo trudne. Gracze z Lubelszczyzny wprawdzie nie przegrywają w lidze, ale też nie wygrywają, a trudno samymi remisami utrzymać miejsce w tabeli.

Kolejna ciekawostka jest też taka, że Wisła w tym roku jeszcze nie straciła gola. To może robić wrażenie, ale puławianie dodatkowo nie potrafią zdobyć bramki, więc ich bilans po dwóch kolejkach to: dwa punkty, zero bramek strzelonych i zero bramek straconych.

Same wyniki to tylko część zmartwienia. Gorzej, że Wisła w tym roku grała z zespołami, które biją się o utrzymanie. Remisy z Siarką Tarnobrzeg i Radunią Stężyca to nie są rezultaty, które pozwalają spać spokojnie przed starciem z Kotwicą Kołobrzeg.

Mogą uciec konkurencji

Najbliższy weekend może przynieść wiele powodów do radości kibicom z Kołobrzegu. W tej kolejce niektóre czołowe zespoły będą bić się ze sobą, a to dalej okazję, aby powiększyć przewagę nad kilkoma najpoważniejszymi konkurentami.

Gdzie i kiedy oglądać na żywo Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg? Wszystkie mecze eWinner II ligi zobaczysz w Pilot WP. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 12 marca o godzinie 15.