eWinner 2. liga

Przejdź do centrum 2. ligi

Gdzie oglądać na żywo Wisła Puławy - Motor Lublin? 

 

Motor Lublin nie przestaje zachwycać w rundzie wiosennej, ale jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Teraz zagra na wyjeździe z Wisłą Puławy, a ten mecz będzie mieć duże znaczenie dla układu tabeli. Oglądaj na żywo, online w Pilot WP. 

 

W tym sezonie eWinner II ligi dwie pierwsze drużyny od razu awansują do I ligi. Kolejne cztery zespoły rozegrają baraże o dodatkową premię. Motor Lublin celuje minimum w pozycje 3-6, ale rewelacyjna wiosna może przynieść nawet miejsce w pierwszej dwójce. Czy sąsiadująca z nim Wisła Puławy będzie w stanie się postawić? Oglądaj na żywo w Pilot WP. 

 

Najlepsza drużyna 2023 roku 

 

Motor Lublin jest na dobrej drodze, aby przebyć drogę z piekła do nieba. Po rundzie jesiennej w klubie panowała grobowa atmosfera. Jeden z najbogatszych klubów eWinner II, zamiast walczyć o awans, to był niedaleko strefy spadkowej. Wszyscy jednak zachowali spokój, zakasali rękawy i na tyle dobrze przepracowali zimę, że teraz zbierają tego owoce. 

 

Motorowcy w 2023 roku są bezkonkurencyjni. Biorąc pod uwagę tylko wyniki z tego roku, to lublinianie są bezkonkurencyjni. Siedem zwycięstw i tylko jedna porażka to bilans, który pozwolił drużynie odbić się od dna i wrócić do walki o awans. 

 

W ostatniej kolejce o sile Motoru Lublin przekonał się Lech II Poznań, który w ostatnich tygodniach regularnie punktował. Podopieczni Goncalo Feio zwyciężyli aż 5:1. Dwa gole strzelił Rafał Król, a po jednym Kacper Wełniak, Jakub Staszak i Piotr Ceglarz. W eWinner II lidze rzadko widzimy tak przekonujące zwycięstwa. 

 

Wisła gra w kratkę 

 

Przed Motorem ciekawe i zarazem ważne spotkanie z Wisłą Puławy, która w tabeli jest o jedną pozycję niżej. Te zespoły rywalizują ze sobą o pierwszą szóstkę, ale wiosną to drużyna z Lublina prezentuje się znacznie lepiej. 

 

Wisła w tym roku notuje dużo wpadek. W tym roku piłkarze z Puław tylko dwa razy cieszyli się ze zwycięstwa. Ostatnie cztery mecze to zaledwie jedna wygrana i aż trzy porażki. W miniony weekend podopieczni Mariusza Pawlaka sensacyjnie przegrali z Górnikiem Polkowice (0:1), który zdobył trzy punkty po raz pierwszy w sezonie. 

 

Patrząc na ostatnie mecze puławian, w oczy rzuca się jedna rzeczy. W ostatnich czterech spotkaniach aż trzykrotnie Wisła Puławy kończyła mecz w niepełnym składzie z powodu czerwonej kartki. Możliwe, że ostatnie słabe wyniki sprawiają, że zawodnicy mają problemy z trzymaniem nerwów na wodze. 

 

Stawką jest pierwsza szóstka 

 

Motor Lublin i Wisła Puławy to sąsiedzi w tabeli. Motorowcy są na szóstej pozycji, która na koniec sezonu da prawo gry w barażu. Lublinianie jednak celują znacznie wyżej i pewnie po cichu liczą, że jeszcze dogonią pierwszą dwójkę. Obecnie strata do wicelidera wynosi tylko pięć punktów. 

 

Wisła ma o dwa punkty mniej od Motoru. Wygrana może dać awans maksymalnie na piątą pozycję, a porażka pod znakiem zapytania postawi kwestię zakończenia sezonu w pierwszej szóstce. 

 

Kiedy i gdzie oglądać na żywo Wisła Puławy - Motor Lublin? Spotkanie odbędzie się w sobotę 22 kwietnia o godzinie 19:23. Wszystkie mecze eWinner II ligi możesz oglądać online w Pilot WP.