eWinner 2. liga

Przejdź do centrum 2. ligi

Gdzie oglądać na żywo Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa?

Polonia Warszawa wskoczyła na fotel lidera i będzie chciała udowodnić, że to nie jest przypadek. Szansa na utrzymanie pierwszego miejsca w eWinner II lidze jest bardzo duża, bo "Czarne Koszule" teraz zmierzą się z jedną najsłabszych drużyn, czyli Siarką Tarnobrzeg. Oglądaj na żywo, online w Pilot WP.

Patrząc tylko na statystyki, to wskazanie zdecydowanego faworyta w tym meczu nie stanowi żadnego problemu. W 26. kolejce eWinner II ligi Siarka Tarnobrzeg podejmie Polonię Warszawa. To będzie starcie obecnie najlepszej drużyny z jedną z najsłabszych. W tej lidze jednak notorycznie mamy duże niespodzianki, więc i tutaj wszystko jest możliwe. Oglądaj na żywo w Pilot WP.

Siarka prosi się o spadek

Siarka Tarnobrzeg rok temu świętowała awans do eWinner II ligi. Na razie wszystko wskazuje na to, że za kilka miesięcy wielkiej fety nie będzie, a zamiast tego klub będzie musiał pogodzić się ze spadkiem do III ligi. Jeszcze nie wszystko stracone, ale "Siarkowcy" muszą zacząć wygrywać mecz za meczem, aby powoli odbijać się od dna.

Trener Łukasz Becella w tym roku jeszcze nie zasmakował zwycięstwa. Jego drużyna ostatni raz wygrała ligowe spotkanie 4 listopada. Tegoroczny bilans to dwa remisy i cztery porażki, więc trudno się dziwić, że Siarka stała się jednym z głównych kandydatów do spadku.

W ostatniej kolejce klub z Tarnobrzegu przegrał bardzo ważne spotkanie z Zagłębiem II Lubin, co może okazać się jednym z gwoździ do trumny. Konkurent w walce o utrzymanie strzelił zwycięskiego gola na 2:1 w 85. minucie. Przez to Siarka do bezpiecznej strefy traci już cztery punkty.

Polonia złapała zwycięski rytm

Przed Siarką jedno z największych wyzwań w sezonie. W 26. kolejce rywalem będzie Polonia Warszawa, czyli jeden z najlepszych i najbogatszych klubów eWinner II ligi. Stołeczny klub jest zdecydowanym faworytem i remis lub porażka w Tarnobrzegu będzie ogromną sensacją.

Polonia ostatnio jest rozpędzona i wygląda na to, że zespół Rafała Smalca w końcu złapał odpowiedni rytm. Początek rundy wiosennej był dość przeciętny (jedno zwycięstwo, dwa remisy, jedna porażka), ale obecnie "Czarne Koszule" mogą pochwalić się dwoma zwycięstwami z rzędu i w sobotę zrobią wszystko, aby seria nadal trwała.

Stołeczny klub w ostatniej kolejce podejmował Hutnika Kraków. To nie było wybitne spotkanie, ale najważniejsze, że udało się wygrać 1:0. Bohaterem został Michał Bajdur, który w 40. minucie zdobył bramkę na wagę trzech punktów. Dodatkowo okazało się, że Polonia Warszawa została nowym liderem eWinner II ligi.

W Warszawie mają lidera

Polonia Warszawa długo musiała czekać na przejęcie pozycji lidera. Na samej górze eWinner II ligi jest bardzo duży ścisk i ostatnio co chwilę mamy inną drużynę na szczycie. Teraz to "Czarne Koszule" patrzą na wszystkich z góry, ale nie mogą się tym zadowolić, bo wystarczy jedna porażka i może się skończyć spadkiem nawet na czwarte miejsce. A Siarka? Ten zespół po ostatniej kolejce zajmował przedostatnie miejsce, ale większym zmartwieniem był fakt, że strata do miejsca dającego utrzymanie, wynosi już cztery punkty.

Trudno znaleźć argumenty, które fanom Siarki Tarnobrzeg dadzą nadzieję na sensację w meczu z Polonią Warszawa. Jesienią warszawiacy wygrali 3:1, choć wtedy to Siarka prowadziła 1:0, ale potem tylko Polonia umieszczała piłkę w bramce.

Kiedy i gdzie oglądać na żywo Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa? Mecz odbędzie się w sobotę 8 kwietnia o godzinie 12. Wszystkie mecze eWinner II ligi możesz oglądać online w Pilot WP.