eWinner 2. liga

Przejdź do centrum 2. ligi

Gdzie oglądać na żywo Radunia Stężyca - Garbarnia Kraków? 

 

Radunia Stężyca ostatnio przegrała, ale teraz ma szansę, aby poprawić swój dorobek punktowy. Rywalem będzie Garbarnia Kraków, która zaczęła przegrywać mecz za meczem i zbliża się do spadku. Oglądaj na żywo, online w Pilot WP. 

 

Sezon w eWinner II lidze wchodzi w decydujący etap i w każdej części tabeli jest bardzo ciekawie. Dlatego mecz Radunia Stężyca - Garbarnia Kraków dla obu drużyn ma duże znaczenie. Jedni mogą znacznie odskoczyć od strefy spadkowej, a drudzy potrzebują zwycięstwa, aby nie pogorszyć swojej sytuacji w walce o utrzymanie. Oglądaj na żywo w Pilot WP. 

 

Prawie ograli lidera 

 

Radunia Stężyca w tym sezonie chciała walczyć o najwyższe cele, ale rozgrywki ligowe zweryfikowały wysokie oczekiwania. To jeszcze nie jest drużyna, która jest w stanie walczyć co najmniej o miejsce barażowe. W tej chwili wszyscy w klubie skupiają się na tym, aby jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie. 

 

W ostatnich tygodniach zrobiło się trochę nerwowo. W czterech meczach Radunia zdobyła cztery punkty. Jedyne zwycięstwo udało się odnieść z drugą w tabeli Kotwicą Kołobrzeg. Był jeszcze remis z Zagłębiem Lubin oraz porażki z GKS-em Jastrzębie (0:4) i Polonią Warszawa (2:3). 

 

To właśnie "Czarne Koszule" były ostatnim rywalem drużyny ze Stężycy. Lider był bliski sensacyjnej porażki, bo do 90 minuty 2:1 prowadziła Radunia. Niżej notowany zespół jednak w doliczonym czasie gry stracił dwa gole i ostatecznie został z niczym. 

 

Czarna passa Garbarni 

 

Porażka z pewnością wszystkich zabolała w Stężycy, ale postawienie się liderowi to dowód na to, że Radunię stać na walkę z każdym. Teraz przed zespołem Ostapa Markewycza bardzo ważne spotkanie, w którym rywalem będzie Garbarnia Kraków. To zespół będący w strefie spadkowej, ale o zwycięstwo trzeba będzie mocno powalczyć. 

 

Krakowianie ostatnio skomplikowali swoją sytuację. Jeszcze na początku kwietnia zachwycili kibiców, gdy wysoko pokonali Wisłę Puławy 4:1, ale to były miłe złego początki. Ostatnie trzy mecze to porażka za porażką. 

 

Garbarnia zaczęła niechlubną serię od meczu z Lechem II Poznań (0:3). Potem przegrała dwa bardzo ważne mecze, bo z zespołami, z którymi walczy o utrzymanie. Zarówno Hutnik Kraków jak Siarka Tarnobrzeg ostatecznie zwyciężali 1:0. 

 

Przyświeca im ten sam cel 

 

Radunia Stężyca na razie ma dość komfortową sytuację, choć w tabeli zajmuje dopiero dziesiąte miejsce. Najważniejsza jednak jest przewaga nad strefą spadkową, a ta aktualnie wynosi dziewięć punktów. Ewentualna wygrana może dać awans o jedną pozycję, ale przede wszystkim pozwoli wykonać duży krok w kierunku szybkiego utrzymania się w eWinner II lidze. 

 

Garbarnia Kraków jest w znacznie trudniejszym położeniu. Aktualnie jest to przedostatni zespół w rozgrywkach. Strata do bezpiecznej strefy to już trzy punkty. Kolejna porażka będzie następny krokiem w kierunku spadku do III ligi. 

 

Kiedy i gdzie oglądać na żywo Radunia Stężyca - Garbarnia Kraków? Spotkanie odbędzie się w sobotę 22 kwietnia o godzinie 17:00. Wszystkie mecze eWinner II ligi możesz oglądać online w Pilot WP.