eWinner 2. liga

Przejdź do centrum 2. ligi

Gdzie oglądać na żywo KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków?

Na koniec 27. kolejki eWinner II ligi dostaniemy największy hit. KKS 1925 Kalisz i Znicz Pruszków to jedne z najsilniejszych drużyn w rozgrywkach, ale ostatnio wykazują spadek formy. Kto się przełamie? Oglądaj na żywo, online w Pilot WP.

Takie mecze mogą na koniec sezonu mieć ogromne znaczenie dla układu tabeli. KKS 1925 Kalisz i Znicz Pruszków walczą ze sobą o awans do I ligi. Kto wygra w poniedziałek, ten może nawet zostać wiceliderem rozgrywek. Patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn, trudno wskazać, kto jest większym faworytem. Oglądaj na żywo w Pilot WP.

Puchar zaszkodził kaliszanom

KKS 1925 Kalisz w tym sezonie przeżył piękną przygodę w Pucharze Polski. Przedstawiciel eWinner II ligi doszedł aż do finału, a w nim przegrał jedną bramką z Legią Warszawa. Za chwilę może okazać się, że pucharowy sen okaże się pocałunkiem śmierci, bo kaliszanie ostatnio mocno spuścili z tonu.

Przed meczem z Legią był remis ze Stomilem Olsztyn. Na ten wynik jednak jeszcze mało kto narzekał, bo rywal to także jeden z kandydatów do awansu. Problem w tym że po meczu z Legią KKS zaczął prezentować się w lidze jeszcze gorzej.

Klub z Kalisza najpierw zaliczył sensacyjną porażkę ze Śląskiem II Wrocław (0:2). Wpadki jednak się zdarzają, ale szybko przyszło kolejne zmartwienie. W środę KKS grał zaległe spotkanie z walczącą o utrzymanie Pogonią Siedlce. Czołowa drużyna eWinner II ligi znowu zawiodła swoich kibiców i niespodziewanie przegrała 1:2.

Znicz bardziej regularny

Za chwilę może zrobić się bardzo nerwowo, gdy KKS 1925 Kalisz przegra trzeci mecz z rzędu. Taki scenariusz należy brać pod uwagę, bo w 27. kolejce przeciwnikiem będzie Znicz Pruszków, czyli jeden z groźniejszych konkurentów w walce o awans. Klub spod Warszawy jednak ostatnio gra w kratkę.

Z trzech ostatnich meczów Znicz Pruszków wygrał tylko jeden i było to zwycięstwo 2:1 z Górnikiem Polkowice. Przed tym spotkaniem była jednak porażka Olimpią Elbląg (0:1), a w ostatniej kolejce górą był Motor Lublin. Pruszkowianie jednak wciąż utrzymują się w II-ligowej czołówce.

KKS musi mieć także na uwadze, że wcześniej Znicz imponował formą. Początek rundy wiosennej to aż cztery zwycięstwa z rzędu. To ekipa z Pruszkowa pokonała nie tylko Kotwicę Kołobrzeg, ale także Polonię Warszawa, czyli zdobyła skalp aktualnego lidera i wicelidera rozgrywek.

Walka o wicelidera

Można się nastawić na świetny mecz, bo poniedziałkowi rywale doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest to spotkanie. W tabeli na razie wyżej jest Znicz Pruszków, który zajmuje trzecią pozycję. Będący pod nim KKS 1925 Kalisz ma jeden punkt straty.

Jeżeli korzystnie ułożą się inne wyniki i Kotwica Kołobrzeg oraz Stomil Olsztyn zgubią punkty, to zwycięzca hitu awansuje na drugie miejsce. Na razie poza zasięgiem jest Polonia Warszawa, która nad Zniczem ma cztery, a nad KKS-em pięć punktów przewagi.

Kiedy i gdzie oglądać na żywo KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków? Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17 kwietnia o godzinie 18:15. Wszystkie mecze eWinner II ligi możesz oglądać online w Pilot WP.