To nie ze mną

Serial oryginalny kanału Stopklatka to pełna humoru opowieść o miłości i odwadze do bycia sobą, dopełniona świetną obsadą. 

To nie ze mną - co to za serial? 

To nie ze mną to polski serial, którego premiera miała miejsce w październiku 2022. To idealna propozycja dla miłośników komedii obyczajowych. Widzowie będą mogli śledzić perypetie młodych mieszkańców niewielkiego polskiego miasteczka - Złotego Stoczka. To nie ze mną to gwarancja rozrywki i dobrego humoru. 

To nie ze mną - twórcy 

Serial stanowi pierwsza oryginalną produkcje Stopklatki. 

To nie ze mną - odcinki 

Widzowie będą mogli śledzić losy bohaterów, oglądając 12. odcinków. Nowe odcinki będą pojawiały się cotygodniowo w niedziele. W odcinkach nie brak skandali, a także ciekawych sytuacji związanych z relacją pomiędzy głównymi bohaterami. 

To nie ze mną - fabuła 

Ta komedia obyczajowa opowiada o przyjaźni, miłości, a także relacjach rodzinnych. To nie ze mną to serial, który mówi o odwadze do wyrażania siebie. Główna bohaterka to osoba, która żyje w miasteczku, odkąd pamięta i jest pogodzona z losem singielki. W pewnym momencie jej losy krzyżują się z nowo przybyłym lekarzem, który również nie szuka miłości, będąc samotnym ojcem dwóch córek. Jednocześnie cieszy się on zainteresowaniem ze strony lokalnych singielek, które niezwykle chętnie odwiedzają jego gabinet. Serial ten jest doskonały dla osób, które uwielbiają produkcje utrzymane w ciepłym klimacie. 

To nie ze mną - bohaterowie 

Głównymi bohaterami serialu są Tosia i Michał. Młoda kobieta jest szczęśliwą niezależną singielką pracującą w warsztacie samochodowym swojego ojca. Z kolei Michał to nowy lokalny doktor, który musi poradzić sobie z sytuacją samotnego ojca.  

To nie ze mną - obsada 

W obsadzie serialu nie brak znanych polskich aktorów. Tosię ogrywa Ada Szczepaniak, która na swoim koncie ma role teatralne w takich sztukach, jak Król Lear czy Junona, a także rolę dubbingową w filmie animowanym Nasze magiczne Encanto. Aktorka miała również okazje grać w serialu telewizyjnym Przyjaciółki. Z kolei odtwórca roli Michała to Adrian Zaremba. Był on odtwórcą roli m.in. Antka Wilka w filmie Wołyń, Wikarego w filmie Kler oraz Gabriela Horodyszcza w 303. Bitwa o Anglię. Aktor ma również spore doświadczenie w graniu serialach. Występował on w takich produkcjach jak Belfer, Drogi Wolności, Tajemnica Zawodowa, a także Gry rodzinne. Wśród znanych aktorów grających w filmie można wymienić również m.in. Ewę Gawryluk, a także Kamila Szeptyckiego.