Poszukiwacze zaginionych skarbów

Szukasz wrażeń i dobrej rozrywki? Poszukiwacze zaginionych skarbów (Blood and Treasure) to wciągający serial, który na pewno umili ci czas. Wartka i skomplikowana akcja, piękne plenery spowodują, że z zapartym tchem będziesz oglądać kolejne odcinki. 

Poszukiwacze zaginionych skarbów - co to za serial? 

To obejmujący dwa sezony serial przygodowy amerykańskiej produkcji z gatunku kina akcji. Serial jest lekki, łatwy i przyjemny w odbiorze, w stylu lat 90. Jego konwencja opiera się na dynamice akcji i miłosnej iskrze pomiędzy postaciami, które wspólnymi siłami walczą ze złem. To takie trochę połączenie Indiany Jonesa z Łowcą skarbów. Jest dużo emocji i bardzo fajnie się go ogląda. 

Poszukiwacze zaginionych skarbów - twórcy serialu 

Poszukiwacze zaginionych skarbów - odcinki 

Serial składa się z dwóch sezonów nakręconych w latach: 2019, 2022. Na każdy sezon przypada po 13 odcinków, każdy trwający ok. 45 min. Serial był kręcony w Rzymie, Turynie i Wenecji (Włochy) oraz w Marrakeszu i Tangerze (Maroko). 

Poszukiwacze zaginionych skarbów - fabuła 

Fabuła serialu przedstawia się interesująco i opiera się na starym schemacie walki dobra ze złem. Ekspert od zabytków przy współpracy ze sprytną złodziejką dzieł sztuki próbuje odzyskiwać skradzione skarby, które są wykorzystywane przez bezwzględnego terrorystę do finansowania swoich zbrodniczych działań. Każdy z odcinków tego serialu tworzy odrębną ciekawą historię. Mamy więc tu trochę archeologii, klątwę, złych terrorystów. Jest dużo zwrotów akcji, zabawnych a czasem groźnych sytuacji. Podczas gdy bohaterowie śledzą ruchy terrorysty, niespodziewanie trafiają w sam środek trwającej 2000 lat bitwy o prakolebkę cywilizacji. 

Poszukiwacze zaginionych skarbów - bohaterowie serialu 

Głównymi bohaterami tego serialu są: Danny McNamara, będący znawcą starożytnych artefaktów, cwana i pewna siebie złodziejka dzieł sztuki Lexi Vaziri oraz bezwzględny terrorysta Karim Farouk. Para głównych bohaterów z pomocą innych osób stara się udaremnić kolejne terrorystyczne ataki, odzyskując zrabowane przez czarny charakter skarby, tak aby nie mógł on nimi sfinansować kolejnej bandyckiej akcji. 

Poszukiwacze zaginionych skarbów - obsada