Policjanci z sąsiedztwa

odcinek 4

„Policjanci z sąsiedztwa” to serial dokumentalny przedstawiający z bliska pracę policji z całej Polski. Skupia się jednak przede wszystkim na mniejszych miastach a nawet wsiach, pokazując przebieg interwencji przez pryzmat lokalnych problemów i relacji społecznych. Pierwszy raz w historii, na oczach widzów, formalna i profesjonalna strona policji zderzy się z nieoczywistymi i nietypowymi sytuacjami spotykanymi w większości polskich miast i wsi.

 

Zobaczymy funkcjonariuszy, jakich nie znamy z filmów czy seriali. Mierzących się z lokalnymi problemami, począwszy od drobnych interwencji i kontroli, poprzez lokalne spory, kończąc na pościgach i gonitwach. „Policjanci z sąsiedztwa” dobrze znają swoje miasteczka i często będą interweniować u osób, które są im w jakiś sposób bliskie - nawet u własnych sąsiadów. Program pokaże prawdziwą pracę funkcjonariuszy policji oraz ich emocje, rozterki, problemy nie tylko podczas służby, ale również po jej zakończeniu.

 

Serial dokumentalny „Policjanci z sąsiedztwa” jest nagrywany od listopada do końca stycznia br. w kilku miastach Polski, takich jak Oleśnica, Sieradz, Turek, Nowy Tomyśl czy Jelenia Góra. Seria liczy jedenaście odcinków. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.