Hudson i Rex

Seriale o perypetiach detektywów i policjantów, którym towarzyszą sympatyczni czworonożni partnerzy spotykają się z pozytywnym przyjęciem u telewidzów na całym świecie. Tak jest i w tym przypadku - Hudson i Rex to historia, która skradła serca kanadyjskich widzów.

Hudson i Rex – co to za serial?

To serial kanadyjski wyprodukowany w 2019 roku. Inspirowany był niemieckim Komisarzem Rexem.

Hudson i Rex – twórcy

Scenariusz przygotował Derek Schreyer. Za reżyserię odpowiadał Sherren Lee. Muzykę skomponował Philip J Bennett.

Hudson i Rex – odcinki

Kanadyjska wersja serialu składa się z 48 odcinków podzielonych na trzy sezony. Emitowane były w okresie od marca 2019 do kwietnia 2021 roku. Każdy odcinek trwa około 60 minut.

Hudson i Rex – fabuła

Hudson to młody, obiecujący policjant, który pracuje w St. John w Kanadzie. Pracoholizm i wygórowane ambicje doprowadziły do rozpadu jego małżeństwa. Rex też nie miał w życiu łatwo. Gdy zmarł jego opiekun pracujący w dywizji K9 postanowiono go uśpić uznając za niebezpiecznego. Dopiero Hudsonowi udaje się dotrzeć do zwierzęcia a dodatkowo dostrzec w nim to, czego wcześniej nie zauważyli inni. Z każdym kolejnym dniem coraz bardziej się zaprzyjaźniają, dzięki czemu mogą lepiej współpracować i łapać groźnych przestępców.

Hudson i Rex - bohaterowie

  • Charlie Hudson - pracuje w policji w St, John w Kanadzie, jako detektyw. Wielka miłość jaką darzył swoją pracę sprawiła, że rozwiódł się ze swoją ukochaną żoną. Gdy poznaje owczarka niemieckiego o imieniu Rex, postanawia ocalić go od śmierci oferując mu dom. To tymczasowe rozwiązanie przemienia się w prawdziwą przyjaźń i dobrą współpracę.
  • Rex - po śmierci swojego właściciela stał się agresywny i nikt nie mógł z nim nawiązać kontaktu. Postanowiono go uśpić, ale Charlie Hudson postanawia dać mu szansę oferując, że przygarnie psa na jakiś czas.

 

Hudson i Rex - obsada

  • John Reardon jako Charlie Hudson,
  • Mayko Nguyen jako Sarah Truong,
  • Kevin Hanchard jako komisarz Joe Donovan,
  • Justin Kelly jako Jesse Mills,
  • Craig Arnold jako Craig Templeton,
  • Diesel vom Burgimwald jako Rex.