Zbrodnia po angielsku

Są programy, które podnoszą nam ciśnienie i sprawiają, że serce podchodzi nam do gardła. Przeważnie trudno jest zabić człowieka z zimną krwią - jest to dla nas coś niewyobrażalnego. Program Zbrodnia po angielsku przedstawia oblicze morderców, ale rzuca światło na daną zbrodnię. Chcąc dowiedzieć się więcej szczegółów o tym programie, zachęcamy do jego lektury.

Zbrodnia po angielsku - co to za program?

Program Zbrodnia po angielsku jest wyjątkowym programem na tle tego, co możemy oglądać na co dzień. Przede wszystkim pokazuje prawdziwe zbrodnie od kulis. Program ma na celu pokazać zbrodnię od A do Z tak, aby widz przeszedł cały cykl danej historii i zapoznał się z nią jak najlepiej. Nie zabraknie historii krwi mrożących w żyłach. Publiczność będzie mogła zobaczyć archiwalne nagrania, raporty policyjne, ale też wywiady osób, które miały jakikolwiek związek z tą sprawą.

Zbrodnia po angielsku - odcinki

Jeżeli chodzi o odcinki programu Zbrodnia po angielsku, to trwają one 55 minut. Przez ten czas prowadzona jest jedna historia, z której widz powinien wyciągnąć dla siebie jak najwięcej. Pierwszy sezon posiada 5 odcinków.

Zbrodnia po angielsku - prowadzący

Prowadzącym program Zbrodnia po angielsku jest jeden z najbardziej znanych brytyjskich dziennikarzy Dermot Murnaghan. To będzie miał ogromną przyjemność przeprowadzić was po narracji danej historii. Murnaghan postara się was zapoznać dokładnie z każdą z historii, abyście mogli wyciągnąć wnioski. Jest to praca dziennikarska wykonana na najwyższym możliwym poziomie.