Pomysł na dom

W Polsce od dawna panuje swego rodzaju szał na programy związane z tematyką budowlaną, remontową, wykończeniową czy sposobach urządzania wnętrz domów i mieszkań. Program Pomysł na dom doskonale wpisuje się w ten trend, prezentując branżowe nowości, ciekawostki i pomysły na niesztandarowe miejsce zamieszkania.  

Pomysł na dom, czyli jak mieszkają inni 

Widzowie programu Pomysł na dom dowiedzą się o aktualnych trendach w budownictwie, nowinkach technologicznych w tej branży czy nowoczesnych miejscach zamieszkania. Zobaczą oryginalne i niesztampowe projekty domów i zastosowane w nich rozwiązania, poznają też ludzi, którzy za tym stoją czy też tam mieszkają. Wśród omawianych tematów nie zabraknie rozwiązań ekologicznych, energooszczędnych czy z zakresu zielonej energii. Domów o niewielkiej powierzchni czy przerobionych starych obiektów. Program jest doskonałym miejscem do czerpania inspiracji przy marzeniach o budowie własnego domu, w nowoczesnym standardzie. 

Prowadzący program Pomysł na dom 

Prowadzącym program jest Kuba Jankowski, dawniej znany z kanału MaturaToBzdura.TV, a obecnie działający jako niezależny vloger, youtuber, twórca czy prowadzący programy na zlecenie różnych stacji. W programie oprowadzi on widzów po interesujących domach, jednocześnie opowiadając o zastosowanych tam rozwiązaniach oraz parametrach obiektów.  

Pomysł na dom - odcinki programu 

Pomysł na dom składa się z bardzo krótkich, ale niezwykle treściwych odcinków. Czas ich trwania mieści się w przedziale 8-13 minut. W każdym z nich dom obejrzymy dokładnie od zewnątrz i środka, poznamy jego rozwiązania, parametry, wymiary, a czasem i koszty remontu czy budowy.