Polskie złote rączki

Może się to wydawać nieco ironiczne, ale bardzo często okazuje się, że nic nie interesuje nas tak bardzo jak życie i codzienność drugiego człowieka. Dla osób wykazujących takie zainteresowania, które ponadto chciałyby poznać tajniki pracy ludzi zdolnych naprawić wszystko, program Polskie złote rączki będzie bardzo interesującą propozycją. 

Polskie złote rączki - co to za program? 

Polskie złote rączki to serial dokumentalny skupiający się na przedstawieniu pracy ośmiu par świadczących usługi polegające na naprawie niemal wszystkiego, remontach i przeprowadzkach. Wśród występujących znajdziemy małżeństwa, dzieci z rodzicami i zwykłych przyjaciół. W czasie seansu widz może nie tylko lepiej poznać uczestników show, ale również zapoznać się z podstawowymi zasadami działania przedmiotów i instalacji codziennego użytku. Program jest produkowany w Polsce od 2021 roku.  

Polskie złote rączki - prowadzący 

Serial nie posiada jednego prowadzącego. Można jednak przyjąć, iż tę rolę pełnią pary pracujące przed kamerami, ponieważ to one swoją narracją wprowadzają widza w wydarzenia przedstawiane na ekranie. Parami występującymi w Polskich złotych rączkach są: Artur i Piotr, Bartek i Czarek, Andrzej i Adrian, Paweł i Dawid, Amanda i Tomek, Krzysztof i Marek, Patrycja i Paweł oraz Ola i Wiesiek. 

Polskie złote rączki - odcinki 

Każdy odcinek opowiada o zleceniach, z którymi zmagają się uczestnicy programu. Praca złotych rączek jest nagrywana, więc widz może na bieżąco obserwować działania bohaterów serialu i słuchać ich rozmów, co może być zabawnym i pouczającym, a czasem nawet emocjonującym doświadczeniem. Do tej pory wyemitowano 12 odcinków, zaś długość jednego wynosi około 45 minut.