Nowy Aranż

Nowy aranż to program, w którym widzowie dowiadują się, jak mogą zaaranżować przestrzeń w swoich domach. Okazuje się, że zmiany we wnętrzach nie muszą być trudne i czasochłonne. Wystarczy odrobina kreatywności i wyobraźni, aby cieszyć się niezwykle przytulnym i funkcjonalnym mieszkaniem. Co warto wiedzieć o programie Nowy aranż? 

Nowy aranż – co to za program? 

Nowy aranż to polski program, którego producentem jest Marta Szkutnik Good Move Production. Pokazuje nam on, jak niewielkim nakładem pracy i czasu można całkowicie odmienić wnętrze w swoim domu. Pandemia sprawiła, że więcej czasu spędzamy w domach – wiele firm zdecydowało się pozostać przy zdalnym trybie pracy. Uświadomiła nam, że można pracować ze swojego domu i w nim również odbywać lekcje. W związku z tym u wielu osób pomieszczenia mogły stracić swoje pierwotne funkcje. Garaż stał się siłownią, salon biurem do pracy, a balkon naszym miejscem relaksu. W takiej sytuacji ludziom zależy, by stworzyć pomieszczenia nie tylko praktyczne, lecz także funkcjonalne i przytulne. Nowy aranż to unikalny program dla poszukiwaczy nowych rozwiązań w swoich domach.  

Nowy aranż – odcinki 

Do jesieni 2022 roku powstały 4 edycje programu Nowy aranż, z których każda jest równie interesująca. Odcinki programu trwają po 12 minut, a z nich widzowie mogą dowiedzieć się, jak sprawnie odmienić wnętrze w domu. 

Nowy aranż – prowadzący 

Prowadzący program to Karolina Jakubowska i Paweł Jakubowski. Karolina z wykształcenia jest prawnikiem, natomiast zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz i renowacją mebli. Ukończyła liczne szkolenia z tapicerki, renowacji mebli 3D i wizualizacji. Ukończyła także szkołę Limerts Academy Design. Razem z mężem Pawłem przedstawia widzom, jak można zmieniać wnętrza na lepsze.