I love kabaret

Któż z nas nie lubi się pośmiać? Polskie kabarety mają swoją historię i rozśmieszały Polaków nawet wtedy, gdy panowała cenzura. Każdy pamięta Kabaret Starszych Panów, Pod Egidą czy też Tey. Obecnie mamy formacje, które bawią kolejne pokolenia naszych rodaków, takie jak: Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Smile czy Kabaret Hrabi. W telewizji możemy zobaczyć sporą ilość programów z kabaretami, a jednym z nich jest I love kabaret.

I love kabaret – co to za program?

Jeżeli chodzi o formułę programu, to na chwilę obecną widzowie mogą oglądać już trzeci sezon zmagań kabareciarzy na scenie. Można więc wysnuć łatwy wniosek, że show się sprawdziło i widzowie chętnie go oglądają. Tematy skeczów są najróżniejsze: od polityki po nawet najbardziej delikatne sprawy związane z naszym życiem. Najważniejsze jednak jest to, że są one opakowane w "smaczny" sposób i dzięki temu jest chętnie oglądany przez osoby niezależnie od wieku oraz płci.

I love kabaret – prowadzący

Przeważnie zdarza się, że programy kabaretowe emitowane w telewizji nie mają prowadzących, natomiast I love kabaret ma zupełnie inną formułę. Prowadzącymi są członkowie kabaretu Jurki, jednego z lepszych i bardziej rozpoznawalnych w kraju: Agnieszka Litwin oraz Przemysław Żejmo. Zabierają oni widzów w przygodę po skeczach najlepszych formacji kabaretowych. Na scenach występują więc wszystkie formacje, które w ostatnich latach sprawiały, że na twarzach widowni pojawił się uśmiech.

Jak wyglądają odcinki programu?

Jeżeli chodzi o długość odcinków, to jest ona różna. Programy trwają od 5 do 10 minut (jeden skecz) aż do godziny.