Daj się odmienić

Daj się odmienić to program telewizyjny, w którym specjaliści od przeprowadzania metamorfoz pomagają wielotorowo odmienić osobę zgłoszoną do programu. Pierwszy odcinek został wyemitowany w lutym 2021 roku.   

Daj się odmienić – co to za program? 

W programie Daj się odmienić  eksperci dokonują spektakularnej przemiany. Sztab ekspercki składa się z fryzjerów, stylistów, makijażystów, a także specjalistów w zakresie medycyny estetycznej. W uczestnikach programu zachodzi nie tylko zmiana wizerunku zewnętrznego, ale też ogromna zmiana wewnętrzna. Dzięki pracy ze specjalistami osoby biorące udział w programie zyskują pewność siebie, radość z życia, odwagę do podejmowania niestandardowych decyzji. Uczestnicy uczą się także walki ze swoimi kompleksami. Jednak nie mogą oni zgłaszać chęci uczestnictwa samodzielnie. Zgłoszenia może dokonać tylko bliska im osoba. Daj się odmienić jest produkcją własną Telewizji WP. Format tego programu powstał w ścisłej współpracy z kliniką Dr Dębski. 

Daj się odmienić – prowadzący 

Prowadzącym programu jest Jarosław Juźwin makijażysta, stylista fryzur, projektant i ekspert branży beauty, który współpracował z takimi gwiazdami jak Margaret czy Beata Kozidrak. Za metamorfozy w programie odpowiadają Wojtek Zieliński (fryzjer) oraz Sylwia Antoszkiewicz (stylistka). 

Daj się odmienić – odcinki  

W każdym odcinku programu dokonywana jest spektakularna metamorfoza jednej osoby. Odbiorcy Daj się odmienić mają szanse zobaczyć odważne, kolorowe stylizacje, ciekawe, oryginalne makijaże, a także godne podziwu cięcia i zmiany fryzur. Twórcy programu przygotowali dwa sezony. Na każdy z nich składa się 10 odcinków trwających po 40 minut.