Guru, sekty, zbrodnie

Członkowie sekty Wayne'a Benta w Nowym Meksyku znęcali się nad dziećmi. Po zgłoszeniu przez jednego z ojców lider sekty został skazany na 10 lat więzienia, ale zwolniono go z powodu raka.