Kuba Wojewódzki

Ostatnie w tym sezonie spotkanie dziennikarza z gośćmi. Niedawno Kuba Wojewódzki rozmawiał z Arturem Barcisiem i Ewą Błachnio. Opowiedzieli oni o swojej pracy, kulisach zawodu i historiach ze sceny.