Rozmowy o zdrowiu

Widzowie poznają historię związku Moniki i Marka, którzy poznali się jako pacjenci Instytutu Kardiologii, oczekując na przeszczep serca. Po operacji wzięli udział w charytatywnej imprezie biegowej.