Prawo i pięść
Rok 1945. Mianowany na burmistrza jednego z miasteczek na Ziemiach Odzyskanych doktor Mielecki okazuje się bandytą i szabrownikiem. Andrzej Kenig (Gustaw Holoubek) podejmuje walkę z jego ludźmi.
Prawo i pięść
Rok 1945. Mianowany na burmistrza jednego z miasteczek na Ziemiach Odzyskanych doktor Mielecki okazuje się bandytą i szabrownikiem. Andrzej Kenig (Gustaw Holoubek) podejmuje walkę z jego ludźmi.