Psi Patrol

Psi patrol to kanadyjski serial animowany, który towarzyszy najmłodszym widzom już od 2013 roku. Od czasu premiery powstało 7 serii, czyli ponad 160 odcinków.

Każdy z odcinków Psiego Patrolu trwa około 22 minut i opowiada o perypetiach sympatycznych szczeniaków - owczarka Chase’a, kundelka Rocky’ego, labradorki Zumy, dalmatyńczyka Marshalla, suczki cockapoo Skye i buldoga Rubble’a.

W serialu występują też inne przemiłe psiaki, w tym golden retrievery Tuck i Ella, husky Everest, berneński pies pasterski Rex i chihuahua Tracker. Kompanii towarzyszy dziesięcioletni, rezolutny i bystry chłopiec o imieniu Ryder, który jest doskonale obyty z nowinkami technicznymi.

Wszyscy razem przeżywają różne przygody, zazwyczaj idąc na ratunek potrzebującym i zmagając się z różnymi niebezpieczeństwami. Bo w końcu nie ma zbyt dużych wyzwań i zbyt małych psiaków do pomocy, jeśli ktoś znajdzie się w tarapatach. Tym bardziej, że Psi patrol korzysta z licznych umiejętności, wynalazków, oryginalnych pojazdów i - oczywiście - z ogromnego poczucia humoru.

Bohaterska drużyna ratuje cyrk, pingwiny, delfina, polarne misie, frachtowiec, a nawet kosmitę i potwora z bagien! A to tylko niektóre z licznych przygód Chase’aRocky’egoMarshallaZumyRubble’a i pozostałych piesków z Psiego patrolu, którzy niosą pomoc lokalnej społeczności.

Psi patrol to serial, który uczy najmłodszych empatii i życzliwości, zachęca do niesienia bezinteresownej pomocy słabszym, promuje współpracę w zespole oraz pokazuje, jak wysoka jest cena przyjaźni. Wartościami są tutaj odwaga, spryt i męstwo. Psi patrol jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym, zarówno do chłopców, jak i dziewczynek. Ciekawa fabuła, sympatyczni bohaterowie i ładne animacje sprawiły, że serial oczarował przedszkolaki w Stanach Zjednoczonych i w Europie.

Psi patrol - jeden z najpopularniejszych seriali animowanych dla dzieci o perypetiach bohaterskich szczeniąt pod przywództwem dziesięcioletniego Rydera, można oglądać na kanale Nickelodeon Polska oraz na antenie Nick Jr na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.