Blaze i megamaszyny

Blaze i megamaszyny to serial animowany stworzony dla dzieci. Każdy z odcinków opisuje niezwykłe przygody różnych bohaterów. Przedstawiony zostaje niesamowity świat, w którym główną rolę odgrywają wyścigi. Mały chłopiec jest fanem szybkiej jazdy, a w swoim posiadaniu ma czerwonego monstertrucka o imieniu Blaze, który jest jego przyjacielem i spędzają każdą chwilę wspólnie. Pojazd AJ'a jest gwiazdą Zderzakowa. Wszyscy go znają i wszyscy zwracają się do niego o pomoc, ponieważ działa niezwykle szybko i radzi sobie z kłopotami jak nikt inny. Ciekawa i niezawiła fabuła sprawiają, że tę bajkę można oglądać godzinami bez znudzenia.

Serial Blaze i&nbspmegamaszyny wyprodukowany został przez Nerd Corps Entertainment, Starburns Industries, Nick Jr. Productions i&nbspDHX Media. Pierwszy odcinek tej animowanej bajki wyemitowany został w&nbspStanach Zjednoczonych w&nbsp2014 roku. Przedstawione w&nbspnim wyścigi samochodów, pokonywanie różnych barier, przeszkód oraz problemów sprawia, że dzieci niesamowicie angażują się w&nbspobejrzane historie.

Serial został stworzony przez Jeffa Borkina i&nbspEllen Martin.

Blaze i megamaszyny - odcinki

Serial liczy sobie pięć sezonów o&nbspłącznej zawartości aż 95 odcinków, które trwają około 22 minut.

Blaze i megamaszyny - fabuła

Serial Blaze i&nbspmegamaszyny przedstawia perypetie ośmioletniego AJ'a, który podróżuje po Zderzakowie razem z&nbspjego czerwonym monstertruckiem Blazem. Każdego dnia rozwiązują problemy i&nbspdzięki temu przeżywają niesamowite przygody. Przedstawiony świat jest całkowicie "zmotoryzowany" przez co zwierzęta oraz ptaki mają koła zamiast nóg.

Blaze i megamaszyny - bohaterowie

 

Blaze i megamaszyny – oryginalny dubbing

Blaze i megamaszyny - polski dubbing

Blaze i megamaszyny - gdzie oglądać

Serial animowany Blaze i&nbspmegamaszyny można obejrzeć w&nbspprogramie Nick Jr. Zawsze, gdy serial jest emitowany w&nbsptelewizji można go obejrzeć na żywo na dowolnym urządzeniu na platformie streamingowej WP Pilot.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.