Rozgrywki eWinner 2. ligi w telewizji WP Pilot – jak wyglądają wyniki meczów VIII kolejki?

W miniony weekend rozegrane zostały mecze VIII kolejki eWinner 2. ligi 2022/2023, które można było oglądać na żywo na platformie streamingowej WP Pilot. Spóźnialscy kibice mogą nadal obejrzeć zmagania swoich ulubionych drugoligowych drużyn dzięki bibliotece dostępnej dla subskrybentów pakietu 2. Liga piłki nożnej + Starter PLUS.

VIII kolejka eWinner 2. ligi – podsumowanieVIII kolejka eWinner 2. ligi – podsumowanieŹródło: WP Pilot
d1fgeow
d1fgeow

Powtórki meczów, kolejne rozgrywki na żywo i dostęp do ponad 50 najpopularniejszych kanałów telewizyjnych – to wszystko już od 9,99 zł! Kibice piłki nożnej mogą oglądać poczynania drugoligowych drużyn z każdego miejsca w Polsce, krajach Unii Europejskiej, Islandii i Norwegii, w którym mają połączenie z Internetem. Jak to możliwe? Telewizja WP Pilot jest mobilna, dlatego działa nie tylko na domowych telewizorach, ale też na tabletach, smartfonach i laptopach.

Jak prezentują się wyniki meczów rozegranych w ramach VIII kolejki eWinner 2. ligi?

Od 26 do 28 sierpnia na kanałach 2. Liga piłki nożnej dostępnych w telewizji WP Pilot transmitowane były zmagania 18 drugoligowych drużyn. VIII kolejka rozgrywek eWinner przyniosła kibicom sporo emocji, gdyż tylko jeden z dziewięciu meczów zakończył się bezbramkowym remisem. Było to spotkanie Lecha II Poznań z Olimpią Elbląg, które odbyło się w sobotę 27.08 o godzinie 16.00. Poniżej przedstawiamy krótkie podsumowanie wyników pozostałych meczów z ostatniego weekendu.

W piątek 26.08 odbyły się cztery mecze, a wyniki poszczególnych spotkań prezentują się następująco:

• godz. 17.00: Wisła Puławy – Garbarnia Kraków 3:2
d1fgeow

Trzy gole dla wygranej drużyny strzelili: Dawid Retlewski, Robert Majewski i Bojan Gvozdenović. Ostatni z wymienionych zawodników strzelił również samobójczą bramkę w 32. minucie spotkania. Drugiego gola na konto Krakowian trafił Karol Dziedzic.

• godz. 17.00: Radunia Stężyca – Kotwica Kołobrzeg 1:2

Do wygranej gości przyczyniły się bramki strzelone przez Pawła Łysiaka i Grzegorza Goncerza, natomiast honorowego gola dla drużyny ze Stężycy trafił w ostatniej minucie podstawowego czasu gry Bartosz Zynek.

• godz. 17.00: GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce 3:1
d1fgeow

W pierwszej połowie spotkania prowadziła Pogoń, dla której gola strzelił Michał Rutkowski. Było to jednak jedyne trafienie w tym meczu dla drużyny z Siedlec. W tym zwycięskim dla gospodarzy meczu zdobywcami bramek dla Jastrzębia byli: Daniel Stanclik, Szymon Gołuch i Yevhen Zakharchenko.

• godz. 19.45: Stomil Olsztyn – KKS Kalisz 0:1

Do zwycięstwa drużyny gości swoją celnością przyczynił się Nestor Gordillo, który strzelił bramkę w 69. minucie spotkania.

d1fgeow

W sobotę 27.08 odbyły się trzy mecze w ramach VIII kolejki eWinner 2. ligi. Poza wspomnianą już bezbramkową potyczką Lecha II Poznań z Olimpią Elbląg, kibice mogli śledzić poczynania drużyn z Tarnobrzega, Lubina, Wrocławia i Lublina. A oto ich rezultat:

• godz. 16.00: Siarka Tarnobrzeg – Zagłębie II Lubin 2:3

Pierwszy gol w tym spotkaniu należał do gospodarzy, a zdobył go w 13. minucie Lukas Hrnciar. Tarnobrzeżanie nie mogli jednak zbyt długo napawać się sukcesem, gdyż w 41. minucie meczu pomocnik z lubuskiej drużyny, Dawid Pakulski trafił gola z rzutu karnego. W dalszej części rywalizacji drugiego i zarazem ostatniego gola dla Siarki trafił Marcel Tyl, a dwie zapewniające zwycięstwo gościom bramki należały do Wojciecha Szafranka i Kacpra Masiaka.

• godz. 17.00: Śląsk II Wrocław – Motor Lublin 1:1
d1fgeow

W tym wyrównanym pojedynku zdobywcą gola dla gospodarzy był Michał Szmigiel, który wykazała się celnością już w 9. minucie meczu. Wyrównującą bramkę dla drużyny z Lublina trafił w 69. minucie Ezana Yohannes Kahsay.

Ostatnim dniem rozgrywek w ramach VIII kolejki eWinner 2. ligi była niedziela 28.08. W tym dniu można było oglądać następujące rywalizacje:

• o godz. 15.00 odbył się mecz Znicz Pruszków vs. Górnik Polkowice, który zakończył się dwubramkowym zwycięstwem gospodarzy. Bramki w tym spotkaniu strzelili Patryk Czarnowski i Maciej Firlej;
  • o godz. 16.00 Hutnik Kraków podjął na swoim boisku piłkarzy z Polonii Warszawa i przegrał 1:4. Już w pierwszej połowie goście zdeklasowali zawodników z Krakowa, trafiając trzy bramki. Strzelcami z Warszawy byli: Wojciech Fadecki, Maciej Kowalski-Haberek i Michał Fidziukiewicz. Czwarty gol dla Warszawiaków został trafiony z rzutu karnego przez Wojciecha Fadeckiego, a jedyną bramkę dla Hutnika strzelił w tym spotkaniu Krzysztof Świątek.
d1fgeow

Gdzie można obejrzeć następne kolejki meczów eWinner 2. ligi 2022/2023?

Dla miłośników polskiego futbolu zostały stworzone kanały 2. ligi piłki nożnej w WP Pilot, na których dostępne są transmisje wszystkich meczów rozgrywanych w ramach eWinner 2022/2023. Poza dostępem do tych wydarzeń sportowych, subskrybenci pakietu 2. liga piłki nożnej + Starter PLUS otrzymują również możliwość oglądania ponad 50 najpopularniejszych kanałów TV. To jednak nie wszystko! Użytkownicy otrzymują także możliwość oglądania powtórek meczów w bibliotece WP Pilot.

Telewizję WP Pilot można oglądać zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Można ją zainstalować na urządzeniach mobilnych działających z systemem Windows, Android i iOS, a także na telewizorach z oprogramowaniem LG Smart TV, Samsung Smart TV i Android TV oraz działających z wykorzystaniem AirPlay i Chromecast.

Oglądaj ulubione programy, filmy i seriale na WP Pilot, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Telewizja online – bez umów i dekoderów, dostępna na telewizorach i smartfonach.