Koniec najpopularniejszych kanałów w Pilocie WP

Najnowsze zmiany w ustawie o radiofonii i telewizji chcą przejąć stery rozrywki w necie. Projekt dotknie też nas i Ciebie - stracisz najpopularniejsze kanały TV - takie jak: TVP, TVN, Polsat, TV4, TV Puls. Wiemy, że cenisz tłustą rozrywkę bez ograniczeń, na jakościowym streamie, a przede wszystkim — tam, gdzie chcesz i tak, jak lubisz.

Chcę wiedzieć więcej

4 jeźdźców apokalipsy TV online, czyli co oznaczają zmiany?

Każdy lubi wrzucać na luz po swojemu — ma ulubione kanały, filmy, seriale, a nawet miejscówkę na kanapie. A co, gdyby ktoś chciał to zmienić i zaprogramować Twoją rozrywkę? Zmiany w ustawie wprowadzają obowiązek umieszczania kanałów TVP na pierwszych miejscach w aplikacjach, telewizorach i na pilotach. A co więcej — nowa ustawa chce mieć wpływ na naszą prywatność i cenę za telewizję. Brzmi słabo, co? Czytaj dalej, bo to nie wszystko.

Bez Odbioru - telewizja bez pilota
Ceny z kosmosu

Ceny z kosmosu

Masz swój ulubiony pakiet? Lubisz personalizowaną rozrywkę? Nowa ustawa sprawi, że kanały na wyłączność będą droższe, więc koniec z tłustymi pakietami bez wyrzutów sumienia - teraz tylko tłuste ceny. Będziesz musiał kupić kilka abonamentów, aby skompletować swoje rozrywkowe menu.

Brak wyboru

Marnujesz czas na podjęcie decyzji, co oglądać?
Nie martw się — nowa ustawa rozwiąże ten problem, bo nie będziesz musiał wybierać. Twoje ulubione kanały TV mogą całkowicie zniknąć z oferty Pilot WP.

Uziemiona rozrywka, naruszona prywatność

Uziemiona rozrywka, naruszona prywatność

Pamiętasz, jak mówiliśmy — oglądaj, gdzie chcesz, kiedy chcesz i tak, jak lubisz? Nowa ustawa chce przywiązać Cię kablem do telewizora. Wiele kanałów nie obejrzysz już online, a jedynie stacjonarnie, a my jako platforma, będziemy musieli przekazać te dane do nadawców.

Streamy z zawiechą

Lubiłeś czasy internetu na impulsy? To super, bo nowa ustawa przeniesie Cię do czasów buforowania streamów tak, że zapomnisz, co oglądałeś. Zmiany odbiorą nam kontrolę jakości streamów i nakażą korzystanie z infrastruktury nadawców.

Koniec z TV na wakacjach

Koniec z TV na wakacjach

Fajnie odpalało się polską rozrywkę na wakajkach za granicą? Jeżeli ustawa wejdzie w życie, to polska telewizja nie będzie dostępna online w innych krajach UE.

Dowiedz się więcej

Projekt trafił już do sejmu, więc nie czekaj i łap więcej info na stronie wiadomości.wp.pl.

Przeczytaj artykuł