W całej Ameryce kierowcy walczą o nagrody pieniężne w ulicznych wyścigach. W Kansas uczestnicy wyścigów muszą uciekać przed policją. W New Jersey przegrany nie chce zapłacić.W Pensylwanii kierowcy wyjeżdżają na ulice, na których zostali pokonani podczas rewanżowego wyścigu.