Adriana tu otázku nechtela slyset. Proc je nutné krásný vztah "kazit" zádostí o ruku? Z drívejsích zkusenosti Adriana tusí, ze není urcena pro manzelství. Doufala, ze s Prokopem a s Klárkou budou proste sťastní. Jenze, kdyz Prokopa odmítne, neztratí ho? A nezklamala ho uz teď?