POCZTA
OGLĄDAJ TELEWIZJĘ
Powrót
TVP 3 Opole
Dzisiaj
niedziela
poniedziałek
wtorek
05:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
05:30
Telekurier
Magazyn reporterów
05:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
05:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
05:05
Dziennik regionów
Program informacyjny
05:20
Telekurier
Magazyn reporterów
05:45
Kryminalna siódemka
Magazyn
05:55
Zakończenie programu
06:00
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
06:15
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
06:35
Okrasa łamie przepisy
Magazyn kulinarny
06:00
Dzika Polska
Serial dokumentalny
06:35
Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
Magazyn kulinarny
06:00
Express regionów
Program informacyjny
06:10
Agrobiznes
Magazyn rolniczy
06:15
Agropogoda Info
Program informacyjny
06:20
Rok w ogrodzie extra
Magazyn
06:40
Dobrego dnia
Magazyn
06:00
Express regionów
Program informacyjny
06:10
Agrobiznes
Magazyn rolniczy
06:25
Agropogoda Info
Program informacyjny
06:40
Dobrego dnia
Magazyn
07:05
W starym ogrodzie
Magazyn ogrodniczy
07:35
Zielnik regionalny
Magazyn poradnikowy
07:10
Turystyczna jazda
odc. 147, Magazyn
07:35
Szlak przydrożnych kapliczek
odc. 3, Cykl reportaży
07:55
Natura bez granic
odc. 10, Serial dokumentalny
07:00
Dobrego dnia
Magazyn
07:25
Dobrego dnia
Magazyn
07:45
Express regionów
Program informacyjny
07:00
Dobrego dnia
Magazyn
07:25
Dobrego dnia
Magazyn
07:45
Express regionów
Program informacyjny
08:00
Spotkania w świecie ciszy
Magazyn
08:30
Starszaki
Magazyn
08:30
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
08:50
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
08:00
Kurier opolski
Program informacyjny
08:15
Sport opolski
Extra
08:35
7 dni opolskie
Program informacyjny
08:50
Agrokurier
odc. 560, Magazyn rolniczy
08:00
Kurier opolski
Program informacyjny
08:20
Sport opolski
Program informacyjny
08:25
Rozmowa dnia
Program publicystyczny
08:40
Pałace i rezydencje Lubelszczyzny
Cykl reportaży
08:55
Pieśń mocy
odc. 1, Program rozrywkowy
09:00
Żółw błotny. Osobliwy relikt polskiej przyrody
Film dokumentalny
09:05
Rok w ogrodzie
Magazyn
09:30
Igrzyska w regionach
Magazyn sportowy
09:00
Oblicza wiary
odc. 370, Magazyn religijny
09:20
Legendy regionalne
Cykl reportaży
09:30
Podróże z historią
odc. 31, Serial dokumentalny
09:15
Politechnika dziecięca
odc. 30, Magazyn
09:30
Podróże z historią
odc. 32, Serial dokumentalny
10:00
W centrum uwagi
Program publicystyczny
10:00
Transmisja mszy świętej
Program religijny
10:00
Reporterzy
Magazyn reporterów
10:20
Na sygnale
odc. 322, Serial fabularno-dokumentalny
10:45
Klan
odc. 4328, Telenowela
10:00
Reporterzy
Magazyn reporterów
10:20
Na sygnale
odc. 323, Serial fabularno-dokumentalny
10:45
Klan
odc. 4329, Telenowela
11:00
Ludzie, sprawy, historie
Cykl reportaży
11:15
Fajna Polska
Magazyn turystyczno-lifestylowy
11:00
Oblicza wiary
Magazyn religijny
11:20
Agrokurier
Magazyn rolniczy
11:30
Minutka ze słowem
Cykl felietonów
11:35
Pełnia wiary
Magazyn religijny
11:10
Kuchenne recepty
odc. 20, Magazyn
11:40
Europa z bliska
Magazyn informacyjny
11:10
Rączka gotuje
Magazyn kulinarny
11:40
Naturalnie Lubelskie
Cykl reportaży
12:00
Telekurier
Magazyn reporterów
12:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
12:45
Poznaj Podkarpackie
Magazyn turystyczny
12:00
Perły Bałtyku
Serial dokumentalny
12:30
Rola życia
Magazyn kulturalny
12:00
Telekurier
Magazyn reporterów
12:30
Igrzyska w regionach
Magazyn sportowy
12:00
Telekurier
Magazyn reporterów
12:30
Starszaki
Magazyn
13:00
Piosenka u Ciebie
Cykl reportaży
13:30
Igrzyska w regionach
Magazyn sportowy
13:00
Piosenka dla Ciebie
Koncert życzeń
13:00
Agrobiznes Info
Program informacyjny
13:05
Agropogoda
Program informacyjny
13:20
Wiosna na ROD'os
Serial dokumentalny
13:50
Telezwierz
Magazyn
13:00
Agrobiznes Info
Program informacyjny
13:05
Agropogoda
Program informacyjny
13:20
Rok w ogrodzie
Magazyn
13:50
Sielskie życie
odc. 9, Cykl reportaży
14:00
Na tropie przypraw. Pikantnie i słodko
Magazyn kulinarny
14:30
Kurier opolski
Program informacyjny
14:45
OZE i efektywność energetyczna
odc. 2, Magazyn
14:00
Rączka gotuje
Magazyn kulinarny
14:30
Kurier opolski
Program informacyjny
14:45
Ginące zawody
odc. 44, Cykl reportaży
14:15
Niezwykłe miejsca
Cykl reportaży
14:30
Kurier opolski
Program informacyjny
14:40
Sport opolski
Extra
14:15
Europa z bliska
Magazyn informacyjny
14:30
Kurier opolski
Program informacyjny
14:45
Pałace i rezydencje Lubelszczyzny
Cykl reportaży
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
trwa
Dobre historie
…
Magazyn
…
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Kościół z bliska
Magazyn religijny
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Welon, fura i brawura
Reality show
15:50
Przepis dnia
odc. 20, Magazyn kulinarny
15:00
Koronka do Miłosierdzia Bożego
Program religijny
15:20
Kościół z bliska
Magazyn religijny
15:50
Przepis dnia
odc. 21, Magazyn kulinarny
16:00
Na sygnale
odc. 377, Serial fabularno-dokumentalny
16:30
Kurier opolski
Program informacyjny
16:45
Dziennik regionów
Program informacyjny
16:00
Na sygnale
odc. 378, Serial fabularno-dokumentalny
16:30
Kurier opolski
Program informacyjny
16:42
Minutka ze słowem
Cykl felietonów
16:45
Dziennik regionów
Program informacyjny
16:00
Na sygnale
odc. 379, Serial fabularno-dokumentalny
16:30
Kurier opolski
Program informacyjny
16:42
Pocztówki z Kielc
odc. 32, Cykl felietonów
16:45
Dziennik regionów
Program informacyjny
16:00
Na sygnale
odc. 380, Serial fabularno-dokumentalny
16:30
Kurier opolski
Program informacyjny
16:42
Bezbłędnie
odc. 161, Magazyn językowy
16:45
Dziennik regionów
Program informacyjny
17:00
W centrum uwagi
Program publicystyczny
17:00
Agrokurier
Magazyn rolniczy
17:10
Fajna Polska
Magazyn turystyczno-lifestylowy
17:55
OZE i efektywność energetyczna
odc. 2, Magazyn
17:00
Ginące zawody
Cykl reportaży
17:15
Polacy na ratunek Żydom
odc. 179, Cykl reportaży
17:30
Astronarium
odc. 130, Magazyn
17:55
Legendy regionalne
Cykl reportaży
17:00
Prosto z lasu
Magazyn ekologiczny
17:15
Fajna Polska
Magazyn turystyczno-lifestylowy
18:00
Historia wysokich lotów
Serial dokumentalny
18:05
Studio Raban
Magazyn dla młodzieży
18:30
Kurier opolski
Program informacyjny
18:52
Pogoda
Program informacyjny
18:55
W starej koszuli. Z odwagą w sercu
Film dokumentalny
18:05
Agape blisko Ciebie
Magazyn religijny
18:30
Kurier opolski
Program informacyjny
18:45
Pogoda
Program informacyjny
18:50
Sport opolski
Extra
18:00
Pieśń mocy
odc. 1, Program rozrywkowy
18:25
Sport opolski
Program informacyjny
18:30
Kurier opolski
Program informacyjny
18:52
Pogoda
Program informacyjny
18:55
Rozmowa dnia
Program publicystyczny
18:00
Schlesien Journal
Magazyn mniejszości niemieckiej
18:15
Wiadomości w języku polskim
Magazyn
18:25
Sport opolski
Program informacyjny
18:30
Kurier opolski
Program informacyjny
18:52
Pogoda
Program informacyjny
18:55
Rozmowa dnia
Program publicystyczny
19:50
Legendy regionalne
Cykl reportaży
19:15
7 dni opolskie
Program informacyjny
19:30
Legendy regionalne
Cykl reportaży
19:40
Oblicza wiary
Magazyn religijny
19:10
Pałace i rezydencje Lubelszczyzny
Cykl reportaży
19:25
Studio Raban
Magazyn dla młodzieży
19:55
Pocztówki z Kielc
odc. 32, Cykl felietonów
19:10
Strefa kultury
Magazyn kulturalny
19:30
Agape blisko Ciebie
Magazyn religijny
19:55
Bezbłędnie
odc. 161, Magazyn językowy
20:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
20:20
Pogoda
Program informacyjny
20:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
20:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
20:20
Pogoda
Program informacyjny
20:35
Muzyka na dobry wieczór
Program rozrywkowy
20:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
20:20
Gość Regionów
Program publicystyczny
20:40
Pogoda
Program informacyjny
20:00
Dziennik regionów
Program informacyjny
20:20
Gość Regionów
Program publicystyczny
20:40
Pogoda
Program informacyjny
21:00
Wiosna na ROD'os
Serial dokumentalny
21:25
Program lokalny
21:30
Kurier opolski
Program informacyjny
21:52
Pogoda
Program informacyjny
21:57
Widokówka z Festiwalu
Cykl felietonów
21:25
Program lokalny
21:30
Kurier opolski
Program informacyjny
21:52
Pogoda
Program informacyjny
21:57
Minutka ze słowem
Cykl felietonów
21:00
Telekurier
Magazyn reporterów
21:25
Program lokalny
21:30
Kurier opolski
Program informacyjny
21:52
Sport opolski
Program informacyjny
21:57
Pogoda
Program informacyjny
21:00
Telekurier
Magazyn reporterów
21:25
Program lokalny
21:30
Kurier opolski
Program informacyjny
21:52
Sport opolski
Program informacyjny
21:57
Pogoda
Program informacyjny
22:00
Studio LOTTO
Program informacyjny
22:10
Dziennik regionów
Program informacyjny
22:30
Pogoda
Program informacyjny
22:45
Piosenka u Ciebie
Cykl reportaży
22:00
Przepis dnia
odc. 18, Magazyn kulinarny
22:10
Dziennik regionów
Program informacyjny
22:30
Pogoda
Program informacyjny
22:45
Kryminalna siódemka
Magazyn
22:00
Przepis dnia
odc. 20, Magazyn kulinarny
22:10
Dziennik regionów
Program informacyjny
22:15
Pogoda
Program informacyjny
22:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
22:45
Przysięga
odc. 472, Telenowela
22:10
Dziennik regionów
Program informacyjny
22:15
Pogoda
Program informacyjny
22:30
Kryminalna siódemka
Magazyn
22:45
Przysięga
odc. 473, Telenowela
23:20
Alternatywy 4
odc. 2, Serial komediowy
23:20
Igrzyska w regionach
Magazyn sportowy
23:55
Piosenka dla Ciebie
Koncert życzeń
23:40
Magazyn Ekspresu Reporterów
Magazyn reporterów
23:40
Sprawa dla reportera
Magazyn interwencyjny
00:10
Niezwykłe miejsca
Cykl reportaży
00:35
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
00:55
Panorama
Program informacyjny
00:55
Panorama
Program informacyjny
00:40
Panorama
Program informacyjny
00:40
Panorama
Program informacyjny
01:25
Astronarium
odc. 176, Magazyn
01:50
Starszaki
Magazyn
01:20
Tydzień
Magazyn rolniczy
01:50
Klasztorne smaki według Remigiusza Rączki
Magazyn kulinarny
01:05
Dziedzictwo
odc. 236, Serial obyczajowy
01:05
Dziedzictwo
odc. 237, Serial obyczajowy
02:15
Spotkania w świecie ciszy
Magazyn
02:40
Niezwykłe miejsca
Cykl reportaży
02:55
Dziennik regionów
Program informacyjny
02:20
Natura bez granic
odc. 10, Serial dokumentalny
02:55
Dziennik regionów
Program informacyjny
02:00
Zranione ptaki
odc. 183, Serial obyczajowy
02:55
Dziennik regionów
Program informacyjny
02:00
Zranione ptaki
odc. 184, Serial obyczajowy
02:55
Dziennik regionów
Program informacyjny
03:25
Korea - kraj pod presją
Film dokumentalny
03:25
Wszystkie role Stanisława Barei
Film dokumentalny
03:25
Gość Regionów
Program publicystyczny
03:50
Agrobiznes
Magazyn rolniczy
03:25
Gość Regionów
Program publicystyczny
03:50
Agrobiznes
Magazyn rolniczy
04:20
Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
Cykl reportaży
04:30
Info Wilno
odc. 1223, Program informacyjny
04:50
Widokówka z Festiwalu
Cykl felietonów
04:15
Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii
Cykl reportaży
04:30
Wiosna na ROD'os
Serial dokumentalny
04:15
Info Wilno
odc. 1224, Program informacyjny
04:40
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
04:15
Info Wilno
odc. 1225, Program informacyjny
04:40
Całkiem niezła historia
Cykl reportaży
© 1995-2024 Grupa WP. Dane o programie TV dostarcza AKPA Polska Press
Reklama
O nas
Prywatność
Ustawienia prywatności
Regulamin