POCZTA
OGLĄDAJ TELEWIZJĘ
Powrót
DR 1
Dzisiaj
niedziela
poniedziałek
wtorek
05:00
Dage i haven
odc. 6,
05:30
Landsbyhospitalet
06:10
Alene i vildmarken USA
odc. 9,
06:00
Udsendelsesophor
06:15
Alene i vildmarken USA
odc. 11,
06:15
Hvor ingen skulle tro, at nogen kunne bo
odc. 5,
06:55
OBS
06:20
Hvor ingen skulle tro, at nogen kunne bo
odc. 6,
07:05
Alene i vildmarken USA
odc. 10,
07:05
Alene i vildmarken USA
odc. 12,
07:00
TVA
07:15
Frank & Kastaniegaarden
07:45
Den gronne slagter
odc. 3,
07:00
TVA
07:15
Dopede drommekroppe
07:55
Aftenshowet
08:00
TVA
08:15
Mord med miss Fisher
08:00
TVA
08:15
Vera
08:45
Drommen om et liv pa landet
odc. 2,
09:10
Mord med miss Fisher
09:10
Med livet i hnderne
odc. 2,
09:45
Lystfiskerliv
odc. 3,
09:10
Med livet i hnderne
odc. 3,
09:45
Lystfiskerliv
odc. 4,
10:05
Kriminalkommissr Barnaby
odc. 1,
10:00
Gudstjenesten
10:15
Dage i haven
odc. 9,
10:15
Svenske drommehaver
odc. 1,
11:35
Drommen om et liv pa landet
odc. 2,
11:00
Vores Planet 3
odc. 4,
11:15
Antikkrejlerne
11:15
Antikkrejlerne
12:00
trwa
TVA
…
12:15
Danske tv-seriers bedste
12:45
Helt sikkert... maske
12:00
TVA
12:00
TVA
12:15
Frank & Kastaniegaarden
12:45
Nak & AEd
12:00
TVA
12:15
Frank & Kastaniegaarden
12:45
Nak & AEd
odc. 4,
13:15
Topdirektorerne
odc. 4,
13:45
Versus
odc. 4,
13:25
Danmarks bedste portrtmaler
odc. 5,
13:25
Danmarks bedste portrtmaler
odc. 6,
14:30
Forsvundne arvinger
14:50
Mord med miss Fisher
14:25
Hammerslag
14:55
Kender Du Typen?
14:25
Hammerslag
14:55
Kender Du Typen?
15:30
Orkestret
odc. 7,
15:55
Orkestret
odc. 8,
15:50
Champions League handbold
15:40
Dommer John Deed
15:40
Dommer John Deed
16:20
Belgravia
odc. 5,
17:05
Mord med miss Fisher
17:35
Hammerslag
17:10
Landsbyhospitalet
17:10
Landsbyhospitalet
18:00
Soren Vesters Have
18:30
TVA
18:00
Den gronne slagter
odc. 3,
18:30
TVA
18:55
Vores Planet 3
odc. 5,
18:00
Jorden kalder
18:30
TVA
18:50
Vores Vejr
18:00
Skattejgerne
18:30
TVA
18:50
Vores Vejr
19:00
En hyldest til naturen
odc. 1,
19:05
Aftenshowet
19:05
Aftenshowet
20:00
I hjernen pa stjernen
20:00
Ingen slinger i valsen
odc. 1,
20:00
Danmarks nste klassiker
odc. 1,
20:00
Hammerslag
20:30
TVA
21:00
ABBA - imod alle odds
21:00
21 SONDAG
21:31
Sondagsvejr
21:32
Sportsmagasinet
21:00
TVA
21:25
Dopede drommekroppe
21:00
Eurovision Song Contest
22:30
Kriminalkommissr Barnaby
odc. 2,
22:05
Belgravia
odc. 6,
22:55
Fire liv, fire mord
odc. 3,
22:05
Professor T
22:55
Infiltrator
odc. 2,
23:55
Flightplan
23:40
Alene i vildmarken USA
odc. 1,
23:20
Alene i vildmarken USA
odc. 2,
00:55
Dommer John Deed
00:50
Professor T
01:30
Shetland
odc. 3,
01:40
Fire liv, fire mord
odc. 3,
02:30
Shetland
odc. 4,
02:25
Antikkrejlerne
02:40
Antikkrejlerne
03:30
Dommer John Deed
03:05
Antikkrejlerne
03:50
Dage i haven
odc. 7,
03:15
Kampen
odc. 5,
03:45
Dage i haven
odc. 8,
03:25
Lystfiskerliv
odc. 1,
03:55
Dage i haven
odc. 9,
04:50
Udsendelsesophor
04:45
Udsendelsesophor
04:55
Udsendelsesophor
© 1995-2024 Grupa WP. Dane o programie TV dostarcza AKPA Polska Press
Reklama
O nas
Prywatność
Ustawienia prywatności
Regulamin